
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#11
|
|
Jedno jest tutaj istotne i mogące wskazywać, że będą jakieś ruchy właścicielskie. Brak jakiejkolwiek decyzji, a nawet przecieków odnośnie prezesury w klubie. Normalnie wakat trwałby ok tygodnia zapewne, a przynajmniej docierałyby jakieś nazwiska. Tak to zawsze w Wiśle bywało. Tu mamy zupełną ciszę jakby decyzję o nowym prezesie miał podjąć już nowy właściciel. Oby.
Inna opcja jest taka, że kompletnie nikt nie chce się w tym bagienku taplać. Ale wracamy do punktu 1 - pewnie byłyby jakieś śladowe informacje z kim rozmawiali. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|