
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#11
|
|
No gowno, bo trzeba trabic na lewo i prawo... Na Skwk codziennie po 3 wpisy na fejsie raz na stronie, ofiacjalna wislaportal, twsd, itd fejsbuki caly czas strony, krecenie filmow, plakaty, reklama w gazetach na interii, w radiu(notabene ostatnio w rmfmax mowili o budzecie obywatelskim i o tym naszym projekcie ani slowa). Jakos trzeba z tym do ludzi dotrzec a pomyslodawcy jak to chca zrobic? Napisac na forum 2 dni przed glosowaniem... ktore czytają glownie gimnazjalisci i nie moga nawet w tym glosowaniu brac udzialu? Wyjdzie z tego po raz kolejny wstyd i tyle. 80% nawet nie ma pojecia o budzecie obywatelskim a co dopiero o naszym projekcie. Przeceniacie ludzi, trzeb dzialać od teraz
Ostatnio edytowane przez regan : 09.06.2016 o godz. 22:37.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|