
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na: | |||
| Platforma Obywatelska |
|
68 | 10,66% |
| Prawo i Sprawiedliwość |
|
159 | 24,92% |
| Twój Ruch |
|
9 | 1,41% |
| Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
6 | 0,94% |
| Sojusz Lewicy Demokratycznej |
|
17 | 2,66% |
| Solidarna Polska |
|
4 | 0,63% |
| Polska Razem |
|
37 | 5,80% |
| Kongres Nowej Prawicy |
|
165 | 25,86% |
| Ruch Narodowy |
|
97 | 15,20% |
| Dziękuje nie głosuje! |
|
76 | 11,91% |
| Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
ABGwislakABG, mowilem jak jest ![]() ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
Debil zawsze pozostanie debilem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
|
|
Gloryfikacji pałowania jeszcze na forum kibicowskim nie czytałem. Kandydat na posta roku murowany.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Gazeta wybiórcza napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
|
|
Warto przeczytać.
http://www.politico.eu/article/middl...iddle-england/ Za lekko ponad tydzień będziemy wiedzieli, czy to koniec UE w obecnym delikatnie mówiąc nieciekawym kształcie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Najniższe bezrobocie od 25 lat, podaje Wyborcza.
Jak to jest, że za rządów tych "socjalistów" (wersja dla korwinoludów) i "faszystów" (wersja dla kodomitów) z PiSu, budżet zawsze się spina (pomimo 500+), bezrobocie spada a PKB rośnie? Czyżby JarKacz zabronił im kraść? Jak on śmie śmieć? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Jak ty uważasz budżet z największym planowanym deficytem za "spięty" to chyba nie ma sensu odpowiadać na resztę pytań bo i tak nie zrozumiesz.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2013
Offline |
|
|
Vuko,
http://pikio.pl/rzad-beaty-szydlo-za...ld-w-pol-roku/ Podobno na wGospodarce też zamieścili podobny artykuł, został jednak bardzo szybko wyrzucony
Ostatnio edytowane przez frank : 24.06.2016 o godz. 08:08.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
|
|
Taka cisza w temacie a tutaj Brexit stał się rzeczywistością.
Jak tam pany - kto jest następny w kolejce ? ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
|
Poważnie, takiej histerii jaka panuje w polskich mediach dawno nie widziałem... Na Polsat news dziennikarz powiedział wprost, że jak to nazwał "demokracja ludowa nie do końca działa" i że generalnie Cameron dowalił zgadzając się na wybory... Unia była dobrym pomysłem - wolny rynek, brak cła, ujednolicone przepisy prawa pracy itp. Ale w każdym jednym elemencie zaczęła przeginać pałę - wszędzie są potrzebne jakieś ograniczenia. To co odjebała Merkel z imigrantami, grożąc wręcz krajom które się "nie słuchają", było kroplą która przelała czarę goryczy... Albo UE gruntownie remontujemy, albo likwidujemy... ![]()
Ddf
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
|
|
Dokładnie. Główną winowajczynią Merkelowa, która chyba już się czuła "cesarzową Europy" zapraszając najpierw muzułmańskich imigrantów, a później narzucając innym krajom ich przyjmowanie. Oczywiście "dołożyli do pieca" eurokraci pokroju Junckera, Oettingera, Schultza i ich pomagierzy (jak Tusk i Bieńkowska) m.in. mieszając się w sprawy suwerennych krajów (jak Polska, a wcześniej Węgry). Nauki z tego pewnie nie wyciągną, bo za głupi na to są, więc chyba tylko czekać, jak się to wszystko rozpieprzy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
|
Politycy w UE nie wyciągną żadnych wniosków z tej lekcji, której udzielili im Brytyjczycy. Teraz w kolejce czeka kilka innych państw, a to wszystko dzięki Makreli i jej sługusom w tym Donald T.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Lepiej zrobić sobie nową UE z państwami z Grupy Wyszehradzkiej, bez Niemiec, ich zostawić z uchodźcami-nachodźcami, których Merkel ściągnęła i dodać jej z Polski PO i Niezależną z KOD-em.
|
|
|
|
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline |
|
|
Wielka Brytania da sobie radę pomimo opuszczenia UE.
Kibicowałem wyjściu Wielkiej Brytanii z UE. Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Krzysiek Grabski : 24.06.2016 o godz. 16:46.
![]()
Kibic Legii Warszawa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
"Deficyt budżetu państwa po maju 2016 r. wyniósł 13,5 mld zł tj. 24,6% wartości planowanej w ustawie budżetowej. Jednocześnie był on niższy o 6,1 mld zł w stosunku do wykonania po maju 2015 r. (19,6 mld zł)." link - dane Ministerstwa Finansów Wystarczy mieć sensowną ekipę i nie kraść, ale wiadomo PiS=PO. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Jak byk masz tam podane, ze to sa dane do ustawy z konca lutego. Od tamtego czasu do konca maja minely 3 miesiace czyli 1/4 roku budzetowego, datowanego od przyjetej ustawy z dniem 25 lutego 2016. 1/4 =25%. MF wyszlo ( szacowane) 24,6% planowanego deficytu. Wiec czym tu sie cieszyc? Byl nizszy o 6,1 mld w porownaniu do maja 2015, gdyz w roku panskim 2015tym, budzet uchwalono miesiac wczesniej - pod koniec stycznia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Cytat:
Dług = spłata długu = odsetki = pożyczki = kolejny deficyt, pożyczki, odsetki. I tak właśnie banda PO-PiS nas załatwia na lata. Jebany matoły nie rozumieją, że gdyby nie mieć długu to wtedy nie trzeba spłacać kredytów = kasa, która teraz idzie na kredyt szła by na co innego, a raczej by nie szła, po prostu pokryłaby deficyt, czy żeby być precyzyjniejszym, tej kasy by nie było bo to jest kredyt, nie byłoby deficytu to i kredytu by nie trzeba było brać. PiS robi drobne zmiany i taka jest prawda. Z nimi się wiele nie zmieni. Na pewno nie zmieni się to co najważniejsze - deficyt, ZUS, jebanie nas przez UE, socjalizm, obciążenia podatkowe pracodawców i obywateli. Bez tego zawsze będzie patologia. A największa zmiana PiSu czyli te 500+ to kolejna patologia socjalistyczna, czyli ich największy projekt to składowa patologii. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
Najśmieszniejsze będzie to, kiedy powiedzmy za 20-30 lat wszyscy postanowią poumarzać sobie długi, o które tak się plują mentalne dzieci Korwina, zwłaszcza, że każdy kraj jest zadłużony. Człowieku, obecnie dług to kwestia polityki, a nie tego, że masz skrypt dłużny na 1000 guldenów u żydowskiego lichwiarza. A jak ktoś chce historyczne przykłady, to taka Hiszpania w XVI w. potrafiła bankrutować kilkanaście razy i wszyscy mieli na to wyjebane, dług powyżej 1 mld to jest problem wierzyciela, a nie dłużnika. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Vuko - co z tym ZUS-em i emeryturami? Dalej zaciąganie stryczka na szyi?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Cytat:
Nigdzie nic o Korwinie nie pisałem więc mi nie wyskakuj z nim skoro nie masz innych argumentów. Mamy inny świat niż ten chociażby 70 lat temu. Teraz sa wojny ekonomiczne i jeśli tobie się podoba zostanie na tej wojnie niewolnikiem wierzycieli to twoja sprawa. A pieprzenie, że długi są problemem wierzycieli a nie dłużnika. Ok, to po co my spłacamy te jebane długi? Już się "oddłużmy" i będzie fajnie. Twoje "może wszyscy postanowią umorzyć długi" mnie nie przekonuje. Może tak, a może nie, a może od tego czasu zbankrutujemy jak Grecja i będą nas Niemcy wchłaniać. Jedno jest pewne, żyjąc na kredycie niszczymy samych siebie. Spłacanie kredytu dziś i przez kolejne 20 czy 200 lat (i powiększanie go) to wciąganie się co roku w kolejne długi i wydawanie kasy na kredyt zamiast na życie. Nie masz kasy na służbę zdrowia i milion innych rzeczy ale musisz mieć na kredyt i zjebany ZUS (który tez podciągam pod kredyt bo to piramida finansowa tak samo jak mechanizm kredytowy gdzie aby go spłacić bierze się kolejny kredyt z odsetkami po kolejnej pożyczce jest do spłacenia pożyczka + odsetki). Proste jak jebanie, ale jak już sobie przetłumaczyłeś, że życie jak żebrak, na kredyt, i myślenie, że na pewno nic się nie stanie jak się będziemy cyklicznie zadłużać oraz spłacanie długów zamiast życie z tych pieniędzy tu i teraz jest fajne to życzę kolorowych snów. Polska płaci ponad 40 mld rocznie na swój dług. Czyli ten cały deficyt = po prostu spłacanie długu. Życie na kredyt to nic innego jak robienie z siebie debila, który chce przegonić czas i zamiast żyć za to co ma dzisiaj, to woli wziąć kredyt żeby dziś mieć tyle kasy co mógłby mieć "jutro". Logicznie rzecz biorąc jeśli spłacilibyśmy dług to wtedy nie musimy wydawać na jego obsługę ponad 40 mld zł rocznie = nie trzeba robić budżetu z deficytem. Także to jest zwykłe dorabianie jakiejś jebanej finansjery, która żyje na przywódcach-debilach państw. Tylko idiota będzie się zadłużał z roku an rok co raz bardziej, tylko idiota nie dąży do tego aby mieć stan konta na zero. Na mój rozum to samo tyczy się państwa i jego zarządzaniem. PS Jedź do Wenezueli. Zobaczysz co robi socjalizm z krajem. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Zofia Szwal: Bóg ocalił mnie z rzezi Polaków, abym opowiedziała tę historię
"Zabijali siekierkami, łomami, kijami, młotami. Ona upadła, ale wciąż żyła. Udawała martwą. Na nią spadli inni - zabici, ranni, niedobici. Słyszała, jak płaczą dzieci, jak ludzie konają i proszą o dobijanie. Jęki, płacze. Obok upadli jej mąż i brat z sześciorgiem dzieci, siostra z dziećmi - zabici. Leżała pod stertą ciał, licząc na to, że Ukraińcy odejdą. ..." http://historia.wp.pl/title,Zofia-Sz...wiadomosc.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
To jeszcze napisz jak pisiory dzięki glosowaniom i posiedzeniom "umozliwily" udzial w wydarzeniach zwiazanych z upamiętnieniem rzezi wolynskiej.
Chyba, ze w jedynie slusznych mendiach o tym cicho sza? ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Pisiory jak pisiory, zawsze były pro banderowskie ale najśmieszniejszy jest ten cwel Kukiz, który od jakiegoś czasu gra anty banderowca a jeszcze niedawno jeździł na Ukrainę i śpiewał jakieś pioseneczki banderowcom. To jest dopiero hipokryta. I on stanowi niby tę nadzieję na przyszłość i jest stawiany za dobrą opozycję czy prawego człowieka w środowisku prawicowym/narodowym.
To wszystko to jest teatrzyk, jesteśmy ciągle z każdej strony ruchani. Ruch Narodowy kolejni pajace, którzy się sprzedali. Marian Kowalski kolejny, który mówi o łączeniu i nie dawaniu się skłócić a sam się dzieli, zakłada swoje partie zamiast łączyć siły. Beka, jebać ich wszystkich. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
|
W ogóle o PiSie można mówić różne rzeczy ale pro banderowcy to trochę przesada, cwel Kukiz też nie na miejscu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
Nie można mówić, że wszystkie Ukry to banderowcy, tak jak nie można mówić, że wszyscy Polacy to szmalcownicy.
Poroszenko nie odciął się od banderowskich korzeni więc powinniśmy Ukrów trzymać na dystans, póki sobie pewnych rzeczy nie wyjaśnimy. Nie zmienia to faktu, że to Kacapy zawsze stanowić będą zagrożenie póki są ze Szwabami w dobrych relacjach a tak jest od czasów Schroedera w Niemczech, więc sprawa Wołynia schodzi na dalszy plan. Może teraz po szczycie jak się u nas trochę uspokoi to będzie się można zająć "cywilizowaniem" Ukrów. Mam na myśli wybicie im z głowy Bandery, albo niech oddają ziemie do Lwowa. Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 12.07.2016 o godz. 06:51.
![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
|
|
nowy zwiastun Wołynia W. Smarzowskiego
http://film.onet.pl/zwiastuny/wolyn-...wskiego/tqsehf Na podstawie tych fragmentów uważam, ze Smarzowski podoła zadaniu, dreszcze przechodzą jak sie ogląda! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|