The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.04.2016, 08:04
orm napisał(a):Wyświetl post
Wyniki Wdowczyka trzeba docenić, ale...
Po pierwsze grał mecze tylko z drużynami z dołu tabeli i z Zagłębiem, z którym zremisowaliśmy u siebie.
Po drugie pytanie jak będzie wyglądała gra na dłuższą metę, gdy zniknie efekt nowej miotły. Zobaczymy jakie będą wyniki na koniec następnej rundy
a Pawłowski to grał z drużynami z topu?
a Moskal nie grał z w/w zespołami? co z tego że wygrywaliśmy z Lechem, jak później remisowaliśmy 2 razy z Górnikiem i przegrywaliśmy w Łęcznej? wolę przegrać z Legią i lać Korony czy Termaliki, niż remisować ze wszystkim jak wlezie.

Moskal miał skład słaby by rywalizować z czołówką i nikt tego od niego nie wymagał, ale na pewno był on wystarczająco mocny by bić dół tabeli ile wlezie.

Efekt nowej miotły na pewno zniknie. Przyjdą porażki (bo to nieuniknione), wkradnie się nonszalancja i zbytnia pewność siebie. Mam jednak wrażenie, że za tym pójdzie zgranie, wypracowane schematy i możemy w przyszłym sezonie wzbić się na poziom top ligi. A jak dokoptujemy rozsądnie 2-3 zawodników to powalczymy o coś więcej. Wygrywanie musi nam wejść w krew. Ciągle wielu zawodników nie osiągnęło sukcesów o jakich na pewno marzą.

A tak poza tym to myślałem że jak przeżyliśmy serię 5 porażek, 5 meczów bez choćby gola to wynik 5 zwycięstw w 6 meczach i 19 bramek zamknie usta malkontentom.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.04.2016 o godz. 08:09.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:49.