
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#11
|
|
Uważam, że to n-te spotkanie w którym w grze obronnej można wyróżnić jedynie Bobana. W lecie trzeba zatrudnić dwóch perspektywicznych środkowych obrońców a zarówno Pietrzak jak i Sadlok teraz grają w destrukcji bardzo niepewnie. Poza tym prawie wszyscy na + zwłaszcza Małecki, który obiektywnie był dziś na boisku bardzo konkretny. Przydałby się techniczny napastnik bo Brożek grający za Ondraskiem to średni pomysł zwłaszcza w sytuacji gdybyśmy awansowali do grupy mistrzowskiej. Głowacki mając kartkę na koncie zamiast myśleć fauluje raz za razem.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|