The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2016, 12:20
Czytam te teksty i nie wierzę... Tak jak kolega napisał porównanie odnośnie pedofila i miał rację mimo że ranga nie ta to właśnie słusznie drugi raz ktoś za majty by już w przedszkolu nie pracował. Inna sprawa że PZPN dał dupy nie dawając dyskwalifikacji dożywotniej z uprawiania danego zawodu bo jak by miał nie raz dawać ziomalowi z którym ubijal interesy albo jeździł na polowanie a potem ładowali w dekiel %. W pracy u mnie również zdziwienie jak w kilka osób wyrażamy niezadowolenie. Bo przecież to bardzo dobry trener. Powiem jedno dla wielu to coś więcej niż klub i są pewne zasady w tym kurniku których się nie powinno łamać.
Nie wiem czasami kminie że wielu jest z chyba na tym forum wychowanych na sukcesach naszego klubu że przesłania im to wszystko i chcą aby Wisła po trupach się utrzymała a potem znowu biła się o mistrza. Szanuje każdego zdanie. Zdaje sobie sprawę że ten trener sportowo "moze" okazać się trafiony wyborem ale ludzie nie można iść po trupach do celu nie tedy droga. Może i ten spadek by się przydał czasami tak myślę...
Powód: Lit
Ostatnio edytowane przez wordbatata : 14.03.2016 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13.