The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.02.2016, 11:09
Temat meczu i piłkarzy powoli się wyczerpuje to czas znaleźć kolejny - doping. Ehh ci znawcy prowadzenia dopingu z forum, doboru piosenek, decybeli, repertuaru, tego co powinno się śpiewać a czego nie, komu się powinno cisnąć a komu nie Tak czytam i się zastanawiam - dlaczego jeszcze was nie widziałem na gnieździe? Wirtuozi melodii i porywania tłumów
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.02.2016, 11:28
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Temat meczu i piłkarzy powoli się wyczerpuje to czas znaleźć kolejny - doping. Ehh ci znawcy prowadzenia dopingu z forum, doboru piosenek, decybeli, repertuaru, tego co powinno się śpiewać a czego nie, komu się powinno cisnąć a komu nie Tak czytam i się zastanawiam - dlaczego jeszcze was nie widziałem na gnieździe? Wirtuozi melodii i porywania tłumów
Każdy wątek odnośnie dopingu, merytoryczny czy nie, sprowadzany jest do odesłania pod gniazdo lub wyśmiania kogokolwiek, kto ma zdanie inne niż gniazdo. Porwać tłum o średniej wieku w okolicach 15 lat do śpiewania tego samego przez 15 minut to żadna sztuka. Nie wspominając już o ciśnięciu tej grupce z Łęcznej. Od tego jest forum i wątki meczowe, żeby pisać swoje zdanie o całokształcie meczu, począwszy od pogody, stanu murawy, poprzez postawę piłkarzy, trenera, na dopingu kończąc. Usprawiedliwianie brakiem wypłat tych miernot biegających z Białą Gwiazdą na piersi skończyło się, więc dlaczego tym razem nie wolno na nich krzyczeć? Załamali się psychicznie? Płaczą po Cierzniaku w rezerwach czy jeszcze coś innego? Ale co ja tam wiem, lepiej siedzieć cicho bo jestem tylko "znawcą z forum".
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.02.2016, 16:38
Misiek - Jovic, Kujawa, Sadlok, Pietrzak - Cywka, Popovic - Balaszov, Brożek, Guerrier - Ondrasek

Inaczej tego nie widzę przeciwko Bielsku.. Strach pomyśleć o środku pola i środku obrony..
Cywka niby dobrze strzela z dystansu? Ktoś widział jego celny konkretny strzał na bramkę w tym sezonie?
Generalnie u nas rzadko się "odpala petardę" zza 16m.. Jak już strzelają to tak jakby obiadu nie zjedli, serio..

Uryga, dramat, niby fajnie bo wychowanek, Wiślak, ale daremny jest aktualnie, taki np. młody Bartosz widać było że dawał coś drużynie..
190cm wzrostu, a on przegrywa wszystkie główki, noo szał człowieka trafia.. Uryga na wypożyczenie do I ligi!
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 23.02.2016 o godz. 18:56.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00.