
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#1
|
|
Miskiewicz - Jovic, Bartosz/Zemlo, Sadlok, Pietrzak - Małecki, Popovic, Crivellaro, Balaszov - Brozek, Ondrasek teraz pora na cos takiego. Za wczorajszy wystep Uryga i Cywka powinni miec zakaz grania w pierwszym składzie. Okazje miał tez Boguski, wczoraj zasiadł na ławce wiec teraz pora na nowe ustawienie. W obronie jestesmy zmuszczeni na kombinacje bo Gumis i Głowa nie zagraja (z trybun obie kartki były smieszne, moze w telewizji wygladały na zasłuzone, nie wiem bo nie sprawdzałem). Na prawde nie trzeba byc trenerem zeby widziec kto jak gra i kto nie powinien dostawac szansy. Ze tez musiał wypasc Maka, tak jakby nie mogł przejsc tej operacji wczesniej tylko chwile przed startem ligi po przerwie. Tego to juz w ogole nie zrozumiem.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|