
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Ewidentnie nie mamy środka i trenera.Myslę,ze reszta przy odpowiednim trenerze dała by radę,bo personalnie(ale nie jako drużyna) nie wyglada to źle.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#2
|
tez tak sądze brakuje 'łącznika: miedzy obroną a atakiem.Wczoraj taki Surma rodzielał piłki jak profesor,wlasnie kogos takie nie mamy. Ale jakos zastanawia fakt ,co tu jest nie tak,ze mamy walczyc i za.pierdalać a w trakcie meczu tego nie widac.Wszytscy wolni,akcje KOMPELTNIE bez zadnego TEMPA.Nie rozumiem co tu chodzi.Leczna byl dzis moorycznie ,fiycznie lepsza.Wygraywala pjedynki 1 na 1,grala szybciej .A to nie k.urwa BAYERN MONACHIUM tylko GÓRNIK ŁECZNA. ogladajac Podbeskiedzie w meczu zLechem....nalezy sie pgodzic ze na dzis Wisla gra najgorszą pilke w lidze.Niech cos sie zmieni bo wyglada to coraz gorzej. Alan Uryga ,moj osobisty ulubieniec ,toz to Xavi z ligi niepełnosprawnych.Niewiem jakie ma kwity na Kapkę czy Cupiala ,ale chyba jeszce wieksze niz Kiszczak mial na Walese.Z P.S A wystarczylo nie robic po raz tysieczny tego samego błedu ,czyli nie DZIALAC POD IMPULSEM panie Cupial ,poczekac do zimy i kupic Moskalowi Ondraska.Cupial to gosc ktory nie UCZY sie na NICZYM,i wlasni dlategoo jestesmy dzis tutaj a nie gdzie indziej. P.S 2 Gdzie są ci "KIBICE" ktorzy tak żadali głowy Moskala?Czy dzis nie zabrakło ich w tym 9 tysiecznym tłumie?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.02.2016 o godz. 00:33.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|