The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.02.2016, 21:42
Ewidentnie nie mamy środka i trenera.Myslę,ze reszta przy odpowiednim trenerze dała by radę,bo personalnie(ale nie jako drużyna) nie wyglada to źle.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.02.2016, 00:26
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ewidentnie nie mamy środka i trenera.Myslę,ze reszta przy odpowiednim trenerze dała by radę,bo personalnie(ale nie jako drużyna) nie wyglada to źle.



tez tak sądze


brakuje 'łącznika: miedzy obroną a atakiem.Wczoraj taki Surma rodzielał piłki jak profesor,wlasnie kogos takie nie mamy.

Ale jakos zastanawia fakt ,co tu jest nie tak,ze mamy walczyc i za.pierdalać a w trakcie meczu tego nie widac.Wszytscy wolni,akcje KOMPELTNIE bez zadnego TEMPA.Nie rozumiem co tu chodzi.Leczna byl dzis moorycznie ,fiycznie lepsza.Wygraywala pjedynki 1 na 1,grala szybciej .A to nie k.urwa BAYERN MONACHIUM tylko GÓRNIK ŁECZNA.

ogladajac Podbeskiedzie w meczu zLechem....nalezy sie pgodzic ze na dzis Wisla gra najgorszą pilke w lidze.Niech cos sie zmieni bo wyglada to coraz gorzej.

Alan Uryga ,moj osobisty ulubieniec ,toz to Xavi z ligi niepełnosprawnych.Niewiem jakie ma kwity na Kapkę czy Cupiala ,ale chyba jeszce wieksze niz Kiszczak mial na Walese.Z

P.S A wystarczylo nie robic po raz tysieczny tego samego błedu ,czyli nie DZIALAC POD IMPULSEM panie Cupial ,poczekac do zimy i kupic Moskalowi Ondraska.Cupial to gosc ktory nie UCZY sie na NICZYM,i wlasni dlategoo jestesmy dzis tutaj a nie gdzie indziej.

P.S 2 Gdzie są ci "KIBICE" ktorzy tak żadali głowy Moskala?Czy dzis nie zabrakło ich w tym 9 tysiecznym tłumie?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.02.2016 o godz. 00:33.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:57.