
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 03.2012
Offline |
#11
|
|
Dramat
Nasza gra nie przypomina niczego a środek pola nie istnieje.Jak mamy grać na dwóch napastników jak z Cywką i Urygą jest taka dziura w środku,prosiło się o zmianę dla nich już w przerwie ale Pawłowski jest ślepy na coś takiego.Dopiero w 80 min wprowadza Popovicia i to jeszcze nie za Urygę tylko za Cywkę.Nasze akcje ani nie są spójne ani żadnych schematów nawet nie próbujemy,tego się nawet nie da rozłożyć na czynniki pierwsze bo po prostu nie ma co. Albo się Ted ogarnie albo czeka nas pożarcie z PBB ze względu na brak Głowackiego i Guzmicsa... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|