KOALIK napisał(a):

Mam nadzieję, że Wisła wreszcie zagra dobry mecz i potwierdzi to pewnym zwycięstwem.
Czas na żarty powoli mija, bo brak awansu do górnej ósemki będzie uznany za sporą porażkę.
Miśkiewicz - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Małecki, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek - Ondrasek.
|
Jedna-dwie zmiany, choć może być i tak, że zagra też Boguski w miejsce Cywki lub Popovica. No i skrzydłowych ustawiłbym na swoich stronach.
Miśkiewicz - Bartosz/Jovic, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Bałaszow, Cywka, Popović, Guerrier - Brożek - Ondrasek
Jak tego nie wygramy to o ósemce możemy już zacząć zapominać, a znacznie znacznie cieplej zrobi się też w kontekście walki o utrzymanie...