
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#1
|
|
Mam nadzieję, że Wisła wreszcie zagra dobry mecz i potwierdzi to pewnym zwycięstwem.
Czas na żarty powoli mija, bo brak awansu do górnej ósemki będzie uznany za sporą porażkę. Miśkiewicz - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Małecki, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek - Ondrasek. |
|
|
|
Guest
|
#2
|
Miśkiewicz - Bartosz/Jovic, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Bałaszow, Cywka, Popović, Guerrier - Brożek - Ondrasek Jak tego nie wygramy to o ósemce możemy już zacząć zapominać, a znacznie znacznie cieplej zrobi się też w kontekście walki o utrzymanie... |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|