
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#8
|
|
czas zacząć zdobywać punkty a gdzie jak nie u siebie i z takimi rywalami jak poniedziałkowy?! Mam nadzieje zobaczyć od pierwszych minut Bartosza i grę dwójką napastników. Do Ondraska musi dołączyć Brożek lub Drzazga. Nie wyobrażam sobie zagrać znowu w środku Uryga-Pietrzak czyli dwoma zawodnikami o defensywnym usposobieniu.Ale zapewne tych dwóch panów zagra od początku co w przypadku Pietrzaka jeszcze można znieść ale tego drugiego już nie.
Miśkiewicz-Bartosz-Głowacki-Guzmics-Pietrzak-Cywka-Boguski-Bałaszow-Małecki-Brożek-Ondrasek Walczymy ! Powód: Boguś ;p
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 18.02.2016 o godz. 15:59.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|