
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#11
|
|
Mam nadzieję, że Pietrzak zagra jutro od 1 minuty. Był dzisiaj na konferencji (nieprzypadkowo?) i nie na darmo zagrał we wszystkich sparingach (prawie od 1 do ostatniej minuty). Sadlok pół okresu przeleżał, wiec nie wiem czy jest aż tak dobry by go wystawiać kosztem Pietrzaka.
Zapewne w 1 składzie wyjdzie Bałaszow, Ondraszek, Małecki - co nam dalej całkowicie zmodyfikowaną linie ofensywną. Wiadomo, ile znaczy dla nas wygrana. A jak będzie to się przekonamy. Z pozostałych 9 spotkań do końca rundy zasadniczej każdy z nich powinien być jak finał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|