
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 05.2005
Offline |
#11
|
|
Nie wiedziałem gdzie napisać ale wydaje mi się że to dobry temat:
Oczywiście nie ma mowy żeby PZPN i wszystkie jego człony(członki ) tudzież inne organy faworyzowały pewien k7ub z Warszawy (panie daj pan spokój no przecież 93!!!) i właśnie dlatego całkiem przypadkiem trener U19 oczywiście w żaden sposób nie powiązany z tym k7ubem (panie daj pan spokój! ) powołuje pewnego zawodnika z ławki juniorów Wisły (kiedy pewnie już wiadomo że do lipca musi siedzieć w Krakowie) DODATKOWO na turniej. To tylko zbieg okoliczności! Coś czuje że kadra U19 zyskała nowego podstawowego gracza a i konsultacjami czy różnymi zgrupowaniami obrodzi do lipca![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|