hubert.fan napisał(a):

Zrozumiałbym zwolnienie Moskala i zatrudnienie na jego miejsce kogoś z większym, lepszym dorobkiem trenerskim i doświadczeniem, ale jeżeli zatrudniamy gościa którego poziom jest porównywalny z Moskalem to sorry.
Czuję się jakby mi ktoś dał plaskacza w twarz, serio.
Zawsze będę życzył Wiśle jak najlepiej i jej kibicował bez względu na wyniki, na dobre i na złe, ale spodziewałem się kogoś lepszego.
Tyle nazwisk się pojawiało, a wybrali najgorzej jak mogli.
|
A serio myslisz, ze na kogoś lepszego nas stać ? Mysle, że Pawłowski to nie był pierwszy wybór, ale pierwszy który się zgodził.