The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.12.2015, 22:29
I co tu napisać... O pierwszej 8 już nie ma co marzyć niestety stało sie - walczymy o utrzymanie.Młodych nie ma za co ganic - grali tyle na ile ich stać powiem szczerze zaczynam naprawdę się bać jakoś nie wierze w nagły zryw Cupiala ewidentnie idziemy w stronę 1 ligi Kibice za doping +
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.12.2015, 22:38
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
I co tu napisać... O pierwszej 8 już nie ma co marzyć niestety stało sie - walczymy o utrzymanie.Młodych nie ma za co ganic - grali tyle na ile ich stać powiem szczerze zaczynam naprawdę się bać jakoś nie wierze w nagły zryw Cupiala ewidentnie idziemy w stronę 1 ligi Kibice za doping +


oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...

szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.12.2015, 22:41
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...

szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok
skończ .......ić
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.12.2015, 22:52
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...

szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok
Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.

Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.

Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.12.2015, 23:01
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.

Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.

Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
Gdybyś oglądał ten mecz na stadionie przyznałbyś krytykującemu rację. Niestety ale poziom na boisku i na trybunach jest taki sam.
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 18.12.2015, 23:07
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.

Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.

Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
również wyjątkowo oglądałem mecz w tv,

jakoś w Poznaniu czy w Warszawie nie .......ą się z gwiazdeczkami, tylko potrafią im wygarnąć po meczu co trzeba, u nas najlepiej zagłaskajmy ich, co do niektórych zgodze się ze nie potrafią grać, ale MINIMUM ambicji wymagać by można,
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 19.12.2015, 11:17
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...

szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok
Proszenie piłkarzy, żeby walczyli i zapierdalali kiedy się starają ale są zwyczajnie słabi i nie dają rady podchodzi w najlepszym wypadku pod głupotę, a w najgorszym pod s....ysyństwo.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 19.12.2015, 11:38
Arked napisał(a):Wyświetl post
Proszenie piłkarzy, żeby walczyli i zapierdalali kiedy się starają ale są zwyczajnie słabi i nie dają rady podchodzi w najlepszym wypadku pod głupotę, a w najgorszym pod s....ysyństwo.
Proszenie jest może złym słowem,
ale wymaganie od 8 gości występujących na codzien w ekstraklasie (pomine tych 3 młodych, którzy w niej na grają na codzień), aby stworzyli JEDNĄ, CHOCIAŻ ....A MAĆ JEDNĄ składną akcje przez 90 minut to rzeczywiście s....ysyństwo
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.12.2015, 12:58
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Proszenie jest może złym słowem,
ale wymaganie od 8 gości występujących na codzien w ekstraklasie (pomine tych 3 młodych, którzy w niej na grają na codzień), aby stworzyli JEDNĄ, CHOCIAŻ ....A MAĆ JEDNĄ składną akcje przez 90 minut to rzeczywiście s....ysyństwo
5 a nie 8. Trzy nowe nabytki trudno zaliczyć do tej grupy.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.12.2015, 22:54
Cupiał to jednak słaby trener. Źle ocenił potencjał drużyny i od kiedy wziął się za ratowanie rundy to zaliczył 4 porażki.
Niech się teraz sam zwolni.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.12.2015, 00:24
Hej, w protokole meczowym był wpisany taki piłkarz Civellaro. Nie wiecie czy on w ogóle wyszedł na boisko?
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.12.2015, 00:31
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Hej, w protokole meczowym był wpisany taki piłkarz Civellaro. Nie wiecie czy on w ogóle wyszedł na boisko?
To tacy zawodnicy są u nas ? A ten, no jak on się nazywa ? A no tak. Krzywejajo. Był dzisiaj na boisku. Przynajmniej "Krzyczeliśmy" jego nazwisko podczas prezentacji składu. A później to chyba graliśmy w 10 ale nie jestem pewien
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40.