szprotson napisał(a):

troche koślawe przepisy....
no chyba sie komuś w głowie po.......iło doszczetnie.
Faul od tyłu - czerwona
Faul ostatniego obroncy - czerwona
Faul w polu karnym bedąc ostatnim obroncą od tyłu - zółta? Ekhm...
Sadlok zachował sie jak Debil, i ma za to kare. Promujemy grę ofensywna a nie defensywną.
|
Fajnie, masz swoje zdanie, przedstaw je, ale nie obrażaj się, bo zachowujesz się jak dzieciak. No ale to Twój problem. Wyjedź na wakacje, cokolwiek.
Czerwona i karny to zbytnie osłabienie drużyny, potem oglądamy obronę Częstochowy, jak w Poznaniu. Przy faulu ostatniego obrońcy czerwona powinna być za faul poza polem karnym, bo nie ma możliwości zadośćuczynienia w postaci rzutu karnego. Gdybyś dawał czerwona za uszy faul od tylu, trzy wykluczenia w meczu byłyby standardem. Lech mógł zdobyć bramkę i w zamian dostaje lepsza sytuację strzelecką i wykluczenie przeciwnika? Gdyby wejście bylo jeszcze niebezpieczne...