The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 03.12.2015, 12:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Byl choc kawalek dobrej pilki,to teraz bedziecie ogladać dzidę do przodu,..a tak...z przodu juz nikogo nie ma.

Cieszcie sie Ci ktorzy tak chcieli zwolnienia Moskala,wasze 5 minut nastało,dzis napewno gra wam sie podobała.

Nie zapomnijcie przyjsc na Legię ,Pogon a potem na mecze o utrzymanie w grupie spadkowej.
a co wg Ciebie Broniszewski zmienił? otóż nic! to była ta sama Wisła co za Moskala, identyczny skład, tylko bez Kazka na ławce... myślisz że Bronek zakazał im grać klepką? nie ośmieszaj się....

ale powiem szczerze że Bronek zawiódł mnie na pełnej lini... myślałem że chociaż będzie jakaś rotacja, zmiana 2-3 piłkarzy, a tu ta sama padaka .... do tego kontuzja Pawła i czerwień Sadloka... jedyny pozytyw jaki wynika z tego meczu to taki że WRESZCIE nie będziemy oglądać Burego na skrzydle, z 7egią szykuje się mecz jakiego chyba jeszcze nie mieliśmy, może wystawmy 9 młodzików + Cierzniak i Głowa, niech sie chociaż chłopaki ogrywają


Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 03.12.2015, 12:58
White91 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.

Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna

Skazani na Jankesa
Morał z tego taki, że Jankes dosypuje im czegoś do jedzenia
Odpowiedz cytując
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 03.12.2015, 15:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca.
Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników.
Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic
Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 03.12.2015, 15:48
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/
TT to nic innego jak skrót nazwy portalu Twitter a taką informację zamieścił tam profil pewnego konkurencyjnego forum, którego nazwa jest tu kropkowana.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 03.12.2015, 16:16
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm
Ostatnio edytowane przez szprotson : 03.12.2015 o godz. 16:23.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 03.12.2015, 23:02
Trochę smutne jest to, że Dudka musiał zmienić klub, żebym zobaczył jego pierwszy celny strzał na bramkę
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.12.2015, 01:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm
Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości, którzy albo nie mają doświadczenia na tym poziomie ( Brzęczek), albo gościa, który od kilku lat nie trenował ( Hessen). Wszakże sam Napoleon mówił, że "Ar.mia ba.ranów, której prze.wodzi lew, jest sil.niej.sza od ar.mii lwów pro.wadzo.nej przez ba.rana."

Swoją drogą z Lechii można by wyciągnąć całkiem fajnych piłkarzy, skoro mają odchudzać kadrę, oprócz Chrapka może Buksę można by wyciągnąć albo Haraslina
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 04.12.2015, 10:03
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości
Bo Mandziara jest agentem piłkarzy, a nie trenerów.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:24.