
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Jesteśmy za to zachwyceni po dzisiejszym meczu, który w obliczu takich, a nie innych okoliczności był de facto przegrany od wykorzystanego przez rywala karnego. Mimo tego, dotychczasowy asystent nie dał szansy pogrania w poważnych warunkach żadnemu młodemu zawodnikowi, dokonując niezwykle istotnych i zaskakujących zmian w 88 minucie.
Więc albo jesteśmy jakimś krajowym wyjątkiem i mamy PEFRON zamiast rezerw, albo odważny szkoleniowec bronił korzystnego 0-1, zresztą w stylu poprzednika. Trzymamy to co jest do 90 minuty, a nuż ktoś coś strzeli. Niestety, zazwyczaj strzelał rywal. Zwłaszcza w wykonaniu trenera bez licencji i szans na dalsze prowadzenie zespołu to jest kompletna kpina. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|