The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.12.2015, 21:38
Greeg napisał(a):Wyświetl post
O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu.

A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność.
Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.

marpil napisał(a):
mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni
Nie ma żadnego pola do zmian. Chyba, że takich rewolucji w składzie jak posadzenie Jankowskiego na ławce. To w takim razie były zmiany.
Ostatnio edytowane przez Arked : 02.12.2015 o godz. 21:41.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.12.2015, 21:49
Arked napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.
Proszę Cię ... ja mam pełną świadomość tego, że niektórzy z nich nie mają umiejętności, żeby dominować w tej lidze i jak najbardziej się z tym zgadzam. Ale nie mają też, żadnych cech wolicjonalnych, które pozwalałyby im czasem jednak wznieść się na te wyżyny.

Jak widzę Jankowskiego, który grając jako napastnik nigdy nie stara się wymusić pressingiem jakiejś straty u obrońców przeciwnika wyprowadzającego piłkę tylko człapie od jednego zawodnika do drugiego, bez żadnej ambicji to o tym właśnie mówię.

Nie mają umiejętności, nie mają kasy, kij z tym. Nie mają też ambicji, wstydu i woli walki. A chyba od tych ostatnich powinni zacząć. Ot doczłapią do końca dzisiejszego meczu i będą pieprzyć swoje wyuczone na pamięć regułki.

Nie wyobrażam sobie, żeby 10 lat temu po takiej degrengoladzie, większość z nich mogła bez obawy opuścić autokar klubowy po powrocie z wyjazdu ...

Swoją drogą amica ciśnie nam bardziej niż my ....... na Derbach. Znak czasów
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:24.