Patrvk napisał(a):

Myślicie czemu nie mamy teraz trenera, bo czekają aż Skorża bedzie mógł w styczniu prowadzić drużyne.
Moim zdaniem Gaszyński powinien odejść, bo on nie ma pojęcia co robić i pomysłu co z Wisłą zrobić.
|
Co można zrobić z klubem, do którego nie chce przyjść żadna spółka skarbu Państwa, do którego nie dokłada miasto, na który nie chce łożyć właściciel? Do tego dochodzi niemal nieodrabialny dług zewnętrzny (tak zewnętrzny, a nie Cupiałowy) i spadające przychody, spowodowane obniżającym się poziomem sportowym, który z kolei musi lecieć na łeb na szyję, bo spadają przychody... Kwadratura koła...
Widzew, Polonia, ŁKS... pokazały, jak łatwo uratować klub, będący w podobnej sytuacji.