The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.12.2015, 11:34
Nie wiem co Ty masz do Burego, ale chłop na skrzydle robi wiatr i stwarza mnóstwo sytuacji...
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.12.2015, 16:05
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że Moskal to trener z najgorszymi wynikami w ostatnich latach (gorszy niż Kulawik), który w dodatku prowadząc Wisłę dopuścił do historycznego blamażu w derbach ze słabszą kadrowo od Wisły Cracovią
Aha, to popatrz sobie kto siedzal u nas na lawce, a kto w Craxie w derbach. U nich wszedl reprezentant Polski, a u nas musial wejsc jakis noname sprowadzony z arabskiej ligi.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 02.12.2015 o godz. 16:27.
Puchar jest na5z!
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.12.2015, 19:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokonał sztuki która przez pokolenia (biedniejsze i bogatsze) nie udała się od 56 lat.
Nie powielaj tej głupiej propagandy, 20 lat temu z nimi przegralismy tylko, ze w II lidze. 56 lat temu ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej bo oni po prostu przez długi czas grali w niższych ligach.

vaazon napisał(a):Wyświetl post
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
A potem przyszedl Kulawik i jak sobie przypomnę jak wspaniale graliśmy to już mnie zęby znowu bolą
Puchar jest na5z!
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.12.2015, 21:01
w Lechii zwolnili niemiaszka, no to jest wakat. Moskal na trenera.
Są pieniądze, jest fuuul zawodników. sprowadzą mu kogo będzie chciał. Nawet cywkę.

W tym roku podium a za rok LM.

Czyż nie tak ?
stary zgred
Member
 
Od: 09.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.12.2015, 21:17
pomeran napisał(a):Wyświetl post
w Lechii zwolnili niemiaszka, no to jest wakat. Moskal na trenera.
Są pieniądze, jest fuuul zawodników. sprowadzą mu kogo będzie chciał. Nawet cywkę.

W tym roku podium a za rok LM.

Czyż nie tak ?
Nie
Bo celują w zdobycie Pucharu Interkontynentalnego dlatego biorą Latala
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.12.2015, 11:45
Ekstraklasa w Sport.pl. Opuszczona Wisła Kraków

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19...l#BoxSportLink

Cytat:
W zasadzie każdy pracujący w ekstraklasie - czy to trener, zawodnik czy ekspert - Wisłę chwalił. Owszem, zauważał brak skuteczności, ale dostrzegał imponującą organizację gry w obronie i ataku. A kto był bliżej zespołu, ten widział, że drużyna dobrze rozumie się z trenerem, że jest z nim zżyta.

(...)

- Gdybyśmy tutaj wygrali, to pierwsze co chciałem powiedzieć, że to zwycięstwo dla Kazimierza Moskala i dzięki niemu odniesione - mówił po meczu z Lechem Poznań jeden z piłkarzy Wisły. Krakowianie jednak przegrali 0:2

(...)

Atmosfera w zespole po środowym spotkaniu w Poznaniu rzeczywiście była dowodem na to, jak ważną postacią w szatni był Moskal. - Jego zwolnienie zabolało każdego w szatni i nie tylko, bo w całym klubie był ważną postacią. Był bardzo dobrym człowiekiem i bardzo dobrym trenerem. To nie zawsze idzie w parze - dodał bramkarz.
Dobry artykuł, pokazuje idealnie nastroje w drużynie. Bardzo mądra decyzja Cupiała - skoro już nie pomaga klubowi to mógłby chociaż nie niszczyć tego co jakoś kiełkuje.
Kiedyś też już podjął równie idiotyczną decyzję w przededniu ważnego meczu: zwolnienie Petrescu i zamiast jubileuszu na 100-lecie była stypa.
Puchar jest na5z!
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 06.12.2015, 08:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
"Nie umiał dostosować gry do zawodników" - i dlatego seriami stwarzaliśmy sobie setki? To nie system gry zawodził...
I dlatego wszyscy nas chwalili za grę i nasze mecze oglądało się z przyjemnością ?
Puchar jest na5z!
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.12.2015, 09:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
I dlatego wszyscy nas chwalili za grę i nasze mecze oglądało się z przyjemnością ?
e tam, zaraz usłyszysz ze to było kopanie bez ładu i składu a nie ładna gra.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.12.2015, 11:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
e tam, zaraz usłyszysz ze to było kopanie bez ładu i składu a nie ładna gra.
eeee tam... graliśmy przepięknie... nawet w Barcelonie teraz się zastanawiają czy Kazka nie wziąć na trenera, przynajmniej na asystenta... my na orliku z chłopakami też gramy piękną klepkę, jak chcecie możecie wpaść! Tylko k...wa szkoda, że ciągle jest to tylko orlik
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.12.2015, 11:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
e tam, zaraz usłyszysz ze to było kopanie bez ładu i składu a nie ładna gra.
No wiem i do tego zero ambicji.
Puchar jest na5z!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:45.