
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#1
|
|
Ja mam wrażenie że Kaziu" podkręcił" treningi przez te dwa tygodnie z myślą o derbach,warszawce i amice.Wyraznie było widać że brakuje szybkości ,dynamiki .Wszystko jakieś takie ociężałe.Nie zmienia to oceny Jankowskiego czy Bogusia.Jeden zaliczył w pierwszych 15-stu minutach z siedem strat,drugi tak wyskoczył do główki przy bramce jakby grał w komedii pomyłek.Jestem pewien że za tydzień zobaczymy inna Wisłę.Kaziu doskonale wie co jest ważne dla kibica.Prawdopodobnie poświęcił mecz z żabolami dla lepszej sprawności i motoryki w meczach sezonu .
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|