
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
|
Cywka,Uryga ....i jak tu wygrać mecz
ci ludzie sa na I lige za słabi generalnie powoli męczy mnie ta Wisła,bez zębu i woli walki,jak przegraja Derby ,albo i nawet zremisują, (odpukać) to Kazek moze poleciec. P.S czemu oni są tacy niechlujni ,niedokladni,czasem az sie przekreca czlowiek jak mozna tak paratczyć cos co wydaje sie banalnie proste,mowa zwlascza o Jankowskim.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.11.2015 o godz. 00:14.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#2
|
Czasem mam wrażenie, że przydałyby się tym nędznikom nie treningi taktyczne, z ustawiania się na boisku, a zwykłe treningi, na których uczyliby się podań i strzałów, do porzygania. Taki Uryga, już abstrahując od jego tragicznej techniki i szybkości, oddał dziś z 25 metrów strzał, który przeszedł z 15 metrów od bramki, do tego tak słaby, że Janukiewicz chyba się popłakał ze śmiechu. Gość, który zgarnia za miesiąc gry kwotę w okolicach 5 cyfr, nie potrafi oddać groźnego strzału z dystansu (bo nie była to jego pierwsza, nieudana próba) - jakaś kompletna kpina.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 21.11.2015 o godz. 01:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#3
|
|
Takich sobie zakontraktowaliśmy. Na takich nas stać. Większość nie jest w stanie utrzymać wysokiej, równej formy przez dłuższy czas, większość ma jakieś felery. Dlatego wszystko toczy się od przebłysku do przebłysku i kończy od kilku lat miejscami poza podium.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|