The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.11.2015, 00:09
Cywka,Uryga ....i jak tu wygrać mecz

ci ludzie sa na I lige za słabi

generalnie powoli męczy mnie ta Wisła,bez zębu i woli walki,jak przegraja Derby ,albo i nawet zremisują, (odpukać) to Kazek moze poleciec.

P.S czemu oni są tacy niechlujni ,niedokladni,czasem az sie przekreca czlowiek jak mozna tak paratczyć cos co wydaje sie banalnie proste,mowa zwlascza o Jankowskim.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.11.2015 o godz. 00:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.11.2015, 01:50
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
P.S czemu oni są tacy niechlujni ,niedokladni,czasem az sie przekreca czlowiek jak mozna tak paratczyć cos co wydaje sie banalnie proste,mowa zwlascza o Jankowskim.
Niektórzy piłkarze Górnika zaprezentowali żenadę na poziomie Jankesa, tylko dzięki temu tego meczu nie przegraliśmy (akcja Korzyma to powinien być gol; strzał, który obronił Cierzniak, to była patelnia chyba jeszcze większa niż Jankowskiego, wystarczyło podać do niepilnowanego gracza obok).
Czasem mam wrażenie, że przydałyby się tym nędznikom nie treningi taktyczne, z ustawiania się na boisku, a zwykłe treningi, na których uczyliby się podań i strzałów, do porzygania.
Taki Uryga, już abstrahując od jego tragicznej techniki i szybkości, oddał dziś z 25 metrów strzał, który przeszedł z 15 metrów od bramki, do tego tak słaby, że Janukiewicz chyba się popłakał ze śmiechu. Gość, który zgarnia za miesiąc gry kwotę w okolicach 5 cyfr, nie potrafi oddać groźnego strzału z dystansu (bo nie była to jego pierwsza, nieudana próba) - jakaś kompletna kpina.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 21.11.2015 o godz. 01:54.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.11.2015, 01:53
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
P.S czemu oni są tacy niechlujni ,niedokladni,czasem az sie przekreca czlowiek jak mozna tak paratczyć cos co wydaje sie banalnie proste,mowa zwlascza o Jankowskim.
Takich sobie zakontraktowaliśmy. Na takich nas stać. Większość nie jest w stanie utrzymać wysokiej, równej formy przez dłuższy czas, większość ma jakieś felery. Dlatego wszystko toczy się od przebłysku do przebłysku i kończy od kilku lat miejscami poza podium.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.