
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#1
|
|
Jankowski dno dna.. Tę sytuację, co miał z 4 minuty strzeliłoby 90% użytkowników tego forum.. Jak sobie pomyślę, że Turcy dawali za niego 500 tys. euro, oferta nie została zaakceptowana, a ten najemnik sam później wypowiadał kontrakt i teraz bierze pewnie ok 40 tys miesięcznie to ręce i nogi opadają..
Popović - ani jednego udanego zagrania, wszystkie dośrodkowania w kosmos. Brak pomysłu na grę, jak idzie, to idzie. Jak nie idzie, to nie wiemy co robić oprócz zmian w 93 minucie.. Po zejściu Burego nie było nikogo, kto mógłby pociągnąć grę do przodu. Jedynie Cierzniakowi wypada podziękować za punkcik.. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|