dostuffca napisał(a):

amen.
Wygraliśmy a analizy jakbyśmy co najmniej 5 w dupę dostali. Grają ładnie, ale nie wygrywamy - "nie ma not za styl, wszyscy wypierdalać!". Gramy brzydko, ale wygrywamy - "grają, że zęby bolą". Ogarnijcie się. To nie barcelona. Niech grają jak grają, byleby wpadało. To jest polska nieprzewidywalna liga a nie elegancja Francja.
|
Przecież to takie typowe nasze polskie. Uwielbiamy narzekać. Zagrali "tak sobie" ale pojechali Zagłębię. I tylko to się liczy po remisów i przegranych po pięknej, kombinacyjnej grze już w tym sezonie mieliśmy wystarczająco dużo.