wiesniak842 napisał(a):

Szczesciarzu...
Co do meczu - remis
Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie.
|
Głównym mankamentem jest niezmiennie Moskal Kazimierz
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co
Oby do wiosny nie musiał czekac
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"