The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na:
KW Prawo i Sprawiedliwość 66 30,14%
KW Platforma Obywatelska RP 10 4,57%
KW Partia Razem 1 0,46%
KW KORWiN 85 38,81%
KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5 2,28%
KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 2,74%
KWW „Kukiz’15” 19 8,68%
KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 7,31%
Inny 11 5,02%
Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 27.10.2015, 15:44
Znamy oficjalne wyniki wyborów. Czas na krótki komentarz:
Zdarzył się cud (a w zasadzie cała seria cudów) który nie miał prawa się zdarzyć (biorąc pod uwagę ilość głosów oddanych na partie Mordoru). I tak:
1. Cud pierwszy: podzielenie się głosów PO i Nowoczesnej. Do końca nie mogłem uwierzyć że wystartują oddzielnie (zresztą Sikorski ujawnia dziś że bardzo niewiele brakło aby dogadali się przed wyborami). Nie wiem czy to pycha rządzących czy palec Boży (a może jedno i drugie) ale pozbawili się w ten sposób jakichś 30-40 miejsc w parlamencie.
2. Cud drugi: frekwencja. Wydawało się że wysoka frekwencja będzie służyć PO (i jeśli będziemy brać pod uwagę tylko ich wynik to w rzeczy samej tak było) ale okazało się że dzięki temu nie weszły komuchy i korwniści. Jakieś 20-30 miejsc do przodu.
3.Cud trzeci: ruda góra piachu. Głosy oddane na komuchów poszły się jeb... 20-30 miejsc ujęte już w punkcie 2 powyżej.
4. Cud czwarty: Kukiz. Skrócił PO i Nowoczesną o ładnych parę procent. Jakieś 10-20 miejsc do przodu.
Oj chyba ktoś tam wysoko miał nas w swojej opiece .....
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 27.10.2015 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:12.