
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na: | |||
| KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
66 | 30,14% |
| KW Platforma Obywatelska RP |
|
10 | 4,57% |
| KW Partia Razem |
|
1 | 0,46% |
| KW KORWiN |
|
85 | 38,81% |
| KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
5 | 2,28% |
| KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
|
6 | 2,74% |
| KWW „Kukiz’15” |
|
19 | 8,68% |
| KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
|
16 | 7,31% |
| Inny |
|
11 | 5,02% |
| Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#11
|
|
Oficjalne cząstkowe wyniki wyborów (28 na 41 okręgów):
PiS - 38.79 % PO - 22.85 % Kukiz - 9.34 % ZL - 7.59 % Nowoczesna - 6.76 % PSL - 5.59 % KORWiN - 4.60 % Razem - 3.43 % Inne - 1.05 % Okręgi uwzględnione w wynikach: 1-3, 5-9, 11-12, 15, 17-18, 21-23, 25, 27-33, 36-38, 40-41. ewybory.eu ![]()
Wisła Kraków
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|