
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na: | |||
| KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
66 | 30,14% |
| KW Platforma Obywatelska RP |
|
10 | 4,57% |
| KW Partia Razem |
|
1 | 0,46% |
| KW KORWiN |
|
85 | 38,81% |
| KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
5 | 2,28% |
| KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
|
6 | 2,74% |
| KWW „Kukiz’15” |
|
19 | 8,68% |
| KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
|
16 | 7,31% |
| Inny |
|
11 | 5,02% |
| Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Jest zajebiście. PiS niech sobie rządzi samodzielnie. Niech pokaże na co ich stać i czy są Polakami. Wejdzie kilka osób niby antysystemowych od Kukiza. Niech działają i walczą o lepszy wynik za 4 lata. Może Korwiny też zdobędą 5%, czekałaby ich taka sama praca jak Kukizów.
Oby te lewe ....y ze ZLEWu nie miały 8%, Razem też do 5% oby nie dobiły. Pozostaje neutralna .....a z PSLu, która da każdemu. Reszta czyli Nowoczesna i PO mają łącznie 30%. Oby nie stało się tak, że te partie się zbiją i za 4 lata wystartuje tylko Nowoczesna jako ta druga siła, jako opozycja i kontrkandydat w wyborach do PiSu. Mam nadzieję, że powoli czas komuchów w Polsce minie, że minie też czas postkomuchów z PO-Nowoczesna. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|