
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na: | |||
| KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
66 | 30,14% |
| KW Platforma Obywatelska RP |
|
10 | 4,57% |
| KW Partia Razem |
|
1 | 0,46% |
| KW KORWiN |
|
85 | 38,81% |
| KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
5 | 2,28% |
| KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
|
6 | 2,74% |
| KWW „Kukiz’15” |
|
19 | 8,68% |
| KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
|
16 | 7,31% |
| Inny |
|
11 | 5,02% |
| Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#11
|
|
Vuko "Mnie śmieszy jedno, tylu się znalazło obecnie krytyków Platformy, którzy jednak krytykując PO, mają tak przez nią przeorane mózgi, że nigdy na PiS nie zagłosują"
Jest gorzej niż myślisz , im się wydaje że rządzi 0d 8-iu lat popis.Zagłosują na kanapowe wynalazki albo nie pójdą w ogóle bo się brzydzą.Na koniec zdziwienie że nic się nie zmienia, ale jak rządzi popis od 8-iu lat to co od nich wymagać? ABGwislakABG Czy "krewniak" 0,83% myśli że tylko ja uważam korwina za błazna.Błąd , duży błąd "wrodzonej inteligencji"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 20.10.2015 o godz. 16:29.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|