
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#10
|
|
Warto tez zauwazyc ze jestesmy na 9 miejscu w tabeli a wiec na dzis gramy o utrzymanie
Przed nami jeszcze jest pare meczów ale wsyztsko wskazuje na to ze do konca....nie bedziemy pewni niczego ,bo nie zdołamy zapewne zdobyc wczensniej tyle punktow zeby byc juz w grupie Mistrzowskiej Niewieim czy zwolenie Moskala ,nowy trener ,zamieszanie chaos i juz troche zaczynajace sie nerwy w czasie patrzenie na miejsce w tabeli sa wskazane. Teraz potrzeba jednak chyba spokoju bo i tak zaden trener lepszy do nas nie przyjdzie ,bo nas poprostu na to nie stac.A gdyby bylo...to Kazka juz pewnie dawno by nie bylo.Taka prawda. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|