The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.10.2015, 18:22
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Pomysl, ze bez Brozka ta wyglada jeszcze gorzej. Kazek odpowiada za ten cyrk w calosci, tak jak dobrze napisał ktos Nawałka odpowiada za awans do Euro. Niestety Moskal jako trener niczym sie nie wyróżnia poza wdrażaniem filozofii krakowskiej piłki. A moze nasi się do tego zwyczajnie nie nadają ? Moze trzeba zmienić koncepcje? Dla mnie Moskal jako trener nic nie osiągnie, niestety.

Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.10.2015, 19:05
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami

Rzeczywiscie, Kazek nie ma komfortowych warunków. Ale kto je ma ? To jest praca trenera i on odpowiada za wyniki i zespol. Kazek wiedzial gdzie przychodzi i jaka jest sytuacja w klubie. Dodatkowo, chyba sam zatwierdzał transfery Cywki i Denisa, prawda ? Wiec jakis wplyw na to ze mamy kadre jaka mamy mial. Bardzo liczylem na to, ze Kazkowi się uda i będziemy miec trenera, ktory preferuje fajny styl gry + jest Wislakiem, niestety to raczej nie ten poziom.

btw. jesli trener Moskal czuje sie Wislakiem to w takim razie trener Motyka jest super wislakiem, gdyz jako jedyny spiewal hymn Wisly z ręką na sercu ..
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.10.2015, 21:40
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
.... ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami
Taaaa jasne! To weź zadzwoń do jakiegoś Szejka, gość przyjedzie z walizką petrodolarów, ściągnie Kloppa, razem z nim z piętnastu grajków z Bundesligi i wtedy będziemy mogli wymagać wygranych z Niecieczą, Łęczną i Koroną! Chłopie ochłoń!
Wskaż mi lepszych grajków w tych trzech wyżej wymienionych ekipach niż Brożek, Jankowski i Ten "Murzyn" jak o nim piszesz patałachu! Kazek, Kazek i Kazek! Proponuję Panią Jadzię, sprzątaczkę szatni Wisły na trenera! Myślę, że ona z Głowackim przed meczem lepszą taktykę ustalą a i tańsza jeszcze kobiecina będzie od Kazka, więc na przyszłą rundę zaoszczędzimy w klubie te 10 koła miesięcznie. No bo czyż szczytem odwagi trenerskie nie byłoby zrobienie zmian w tym meczu nie w w 61 i 86 minucie a w np. 46? czyż szczytem marzeń naszych nie jest wyper..lenie Boguskiego i wpuszczenie w jego miejsce Marszalika? Ech!... szkoda gadać
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:45.