The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2015, 21:18
Weźmy też pod uwagę to, że u nas nie ma walki o ten pierwszy skład. Paweł Brożek będzie grał cały czas bo nie ma drugiego napastnika a stawianie Jankowskiego na "9" nie ma sensu co pokazał mecz z Górnikiem Łęczna. My w każdym meczu popełniamy jeden prosty błąd, który kończy się bramką dla przeciwnika. W meczu z Piastem błąd był wtedy gdy Brozio nie trafił po podaniu Donalda, poszła kontra i 1:0 w ostatnich sekundach, czyżby duchy z poprzedniego sezonu wracały ? Mam na myśli tracenie goli w ostatnich minutach meczu, połowy ( Pogoń, Jagiellonia, Legia) czy nawet w tym sezonie Lechia Gdańsk.

Faktycznie potrafimy zagrać fajne akcje, ale zbliżamy się do pola karnego i w meczach z takimi rywalami jak np. Korona nie możemy klepać tylko musimy po prostu przypier...... mocno i tyle. Nie wiem kto ma takie dobre u nas uderzenie ? Chyba tylko Sadlok i może Donald by jeszcze przywalił ale on jest na skrzydle więc siłą rzeczy nie jest w środku pola.

Co do Urygi to powiem tak. Gość jest u nas w składzie i jest na boisku i tyle można napisać o jego występie. Ameryki nie odkryję ale póki co chyba lepiej nie będzie

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12.