
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#7
|
|
No dobrze, dzięki wielkie za dotychczasową pomoc, pytanie jeszcze mam odnośnie kibicowania na sektorze C, powiedzmy, że wybiorę dla nas miejsce gdzieś z boku sektora, żeby nie iść od razu do środka młyna. Doping, wiadoma sprawa! Jakie przyśpiewki się najczęściej pojawiają? Część znam, ale jednak wolałbym być przygotowanym, żeby nie było
Sam pomysł zaproszenia kumpla na sektor C to dobry pomysł, chcę jednak być przygotowany na wszystko, żeby dobrze wspominał ten prezent ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|