
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#31
|
|
Panowie, powiem tyle.. Wszyscy na Wisłę z Koroną! ps. Popovic, heh no coż każdy mniej lub więcej się myli.. ale pamiętajmy to tylko jeden jego mecz... Nie myślmy zero jedynkowo..
MOSKAL KAZIMIERZ !!! Za 90zł hop na Wisłe, kurs 2.20.. http://www.speedyshare.com/9Qxrf/WISLA.jpg
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 19.09.2015 o godz. 19:04.
![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#32
|
|
Od 6 bramek ważniejsze 3 punkty, dobrze zareagowali po GKS, Brożek dobra forma no i Popović, który dobrze grał już w Łęcznej.
Ciekawe co w następnym meczu pokażą. |
|
|
|
Guest
|
#33
|
|
Brawo, brawo, brawo
Taki wynik powinien być zawsze ![]() Jednak spokojnie z fanfarami bo dziś PBB pokazało zerowy poziom.
Ostatnio edytowane przez arti : 19.09.2015 o godz. 19:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#34
|
|
Tak można grać jak się zdejmie hamulcowego Urygę.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#35
|
|
Drużyna zareagowała pozitiwnie po słabym meczu w Łęcznej. Teraz oczekiwania co do gry i wyniku będą spore, oby piłkarze nie zawiedli i udowodnili, że nie był to jednorazowy wyskok.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#36
|
|
Generalnie to co pisałem.
Czasy Głowy niestety już mijają. To w jaki sposób grała linia obrony Guzmics - Sadlok, jak podchodziła pod środek boiska i zamykała grę było kluczowe. Nigdy byśmy tak nie zagrali mając Arka w składzie. Z całym szacunkiem jaki mam do niego i z całą sympatią, czas na zmianę warty. Jak Moskal nie widzi dlaczego gra się tak kleiła w tym meczu i wystawi Arka w pierwszym składzie w następnym meczu to znaczy, że jest ślepy. Do tego Popović i Mączyński - taki duet cofniętych pomocników, którzy potrafią grać w obronie i ataku to jest skarb i forsowanie Urygi, szczególnie gdy nie musimy się bronić tylko mamy atakować to jest piłkarski kryminał. Jestem pod ogromnym wrażeniem naszej gry, formacje grały blisko siebie, cały mecz kontrolowaliśmy i dominowaliśmy na boisku, 6 do przodu, 0 z tyłu. Czapki z głów. Jeśli Moskal zmieni wyjściowy skład w następnym meczu (czytaj wpuści do pierwszej jedenastki Arka lub Alana) to uznam, że na trenera się jednak nie nadaje. Boże, ale się to zarąbiście oglądało. Jeśli wyjdzie ten sam skład w kolejnych meczach, a piłkarze nie będą odwalać stojanowa to mamy szansę wreszcie w tej lidze namieszać. Wiadomo, że nie zawsze będzie się tak układało jak dziś, ale przynajmniej będziemy grać ofensywnie, ładnie dla oka i piłką.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.09.2015 o godz. 19:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#37
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#38
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#39
|
|
Złote czasy się przypomniały....
Parę na prawdę ładnych akcji Wisła zagrała dziś, tyle że PBB nie przeszkadzało ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#40
|
Z resztą ja o tym, że Popović powinien grać za Urygę, a Sadlok jak wróci do zdrowia za Arka, pisałem już wcześniej. To nie są wnioski wysunięte z tego jednego konkretnego meczu. Ten mecz był dla mnie jedynie potwierdzeniem moich wcześniejszych obserwacji. Osobiście mam ogromną nadzieję, że Moskal przeanalizuje naszą grę i zarówno Alan jak i Arek zaczną kolejny mecz na ławce rezerwowych.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.09.2015 o godz. 19:43.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#41
|
|
Jest Brozio - jest impreza!
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#42
|
|
Wielka szkoda, że nie udało się sprezentować Bogusławowi Cupiałowi "siódemeczki".
Fantastycznie dziś zagrali, jak za najlepszych czasów pod wodzą Henia Kasperczaka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#43
|
|
Takich meczów jak najwięcej
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#44
|
Jeden mecz nic nie znaczy, ale: - chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych) - chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety) - chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#45
|
|
Właśnie wróciłem z meczu. Podbeskidzie zostało w szatni i zostali zgwałceni przez rozpędzoną Wisłę. Druga połowa w Łęcznej była podobna, cierpliwe, tyle że dziś skuteczniej i szybciej ( niezawodny Brożek) Ciekawe jak będzie dalej bo podbeskidzie słabiutkie, totalnie bezradne.... naszych kibiców dużo, siedziałem w sektorach miejscowych ale też byli obok nasi...przyjemna wycieczka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#46
|
|
Piekny wynik, lek na straopione kibicowskie serca ale gratulujac druzynie tak efektownego zwyciestwa pamietajmy ze PBB dzis zagralo beznadziejnie słabo. Nie sadze, bysmy z tak beznadziejnie usposobiona druzyna zagrali w najblizszych tygodniach ponownie. W srodku pola nie bylo górali, gralismy wszystko co chceilismy a jedyna przeszkoda byly wlasne bledy techniczne.
![]() ![]()
DysoN
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#47
|
.A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki". |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#48
|
Głowa najlepsze lata ma za sobą-fakt. Można stwierdzić jak wysoko grałby Głowa dziś, gdzie praktycznie graliśmy "bez" rywala-absolutnie nie. Co do zachwytu nad Popoviciem. Podobnie jak z środkiem obrony. Ze słabym pod....ziem klasa. Ale jak to będzie wyglądało gdy ktokolwiek postawi opór? Nie wiadomo. W poprzednich meczach Popovic nie pokazał nic wielkiego. Dzisiejszy dobry występ to może być jego "odpalenie", ale również "wina" słabego przeciwnika. Ogólnie dziś cały zespół zagrał koncertowo. Może poza Jankesem, który gubił się tragicznie, ale po takim meczu nawet na to nie zwracam większej uwagi. Dzisiejszy mecz był takim jakie chce się oglądać. Krakowska piłka, szybkie podania, klepka. Ale czy z mocniejszym rywalem dalej tak to będzie wyglądało? Kilka razy Wisła w tym sezonie pokazała, że piłka nie przeszkadza zawodnikom, ale takich efektów jeszcze nie było Teraz tylko czekać na kolejny mecz i zobaczymy czy maszyna ruszyła na dobre czy dalej jest w fazie rozruchu a dzisiejszy mecz był tylko zrywem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#49
|
, ale mnie nie przekonuje i dla mnie powinien siedzieć na ławie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#50
|
|
Ogrywać młodych trzeba. To fakt. Tylko trzeba też trzymać rytm meczowy pozostałych KLUCZOWYCH zawodników. Przestoje dla nich też nie będą zbyt pomocne. Dlatego ja popieram właśnie wpuszczanie po 1 młodym w meczu, a nie po 3 od razu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#51
|
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#52
|
Na przełomie lat 80/90 pamiętam, jak loża szyderców lżyła Dariusza Wójtowicza grającego na tej samej pozycji, jakoś bez niego w składzie ciężej było się bronić z lepszymi rywalami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#53
|
|
ok- chyba cie musze przeprosic ze mam inne zdanie , i nie bede polemizowal nad twoja znajomosci pilki noznej , bo szkoda czasu - jesli dla Ciebie def pomocnik nie robi nic w dzisiejszym futbolu oprocz rozbijania atakow( co zreszta Alanowi slabo wychodzi ) to spoko , nie mamy o czym rozmawiac ...a za krowe i geaizdy to spoko - to forum slynie z napinki i narzucania swojego zdania zamiast na merytorycznej rozmowie .....trzymam kciuki ze Alan tym tepem sie rozwinie i jak dojdzie do 30-tki to wtedy bedzie wymiatal polska tragiczna liga ...pozdrawiam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#54
|
|
Kiedy ostatnio wygraliśmy 6:0?
Piękne meczycho. Oby tak dalej! |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#55
|
|
Z Odrą za ... Okuki.
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=341339 Oby tym meczem wreszcie skończył się nieuzasadniony w zdecydowanej mierze atak mediów i części kibiców na Moskala, bo gdyby była lepsza skuteczność w wielu spotkaniach, to wiele więcej punktów byłoby na koncie. Wisła za czasów Moskala nigdy nie była słabsza od rywali, nigdy nie można było powiedzieć, że jak to się stało, że cudem wywalczyliśmy remis, bo z gry byliśmy wyraźnie słabsi. Tak nie było. Często traciliśmy punkty przez głupie błędy w obronie, zwykły pech i właśnie brak skuteczności. Wisła grała trzy razy na wyjeździe z milionerami z Warszawy za Moskala i w żadnym spotkaniu Legia nie pokazała niczego wielkiego. Ta rzekomo wielka, bogata Legia z biedną, ze sporymi długami Białą Gwiazdą bardziej liczyła na pomoc sędziów niż na własne możliwości. Moskal ma pomysł na drużynę, próbuje coś dobrego zrobić, ale pracuje w trudnych warunkach i trzeba go w tym wspierać, a nie wymagać nie wiadomo czego. To nie wina Moskala, że Crivellaro w Łęcznej fatalnie uderzył z karnego, a Donald i Jankowski pomylili się o kilka centymetrów w kilku sytuacjach, bo już w drugiej połowie poniedziałkowej gry pozytywne przesłanki miały miejsce. Na tę chwilę Wisła próbuje grać jedną z najciekawszych piłek w naszej lidze, nie zawsze to wychodzi, nie zawsze będą punkty, ale kierunek jest właściwy. Mecze z Lechią, ze Śląskiem były bardzo ciekawe i emocjonujące. Mam nadzieję, że z czasem Cywka się rozegra, bo w niego wierzę. Tak samo jak w Popovicia i Crivellaro, że nie tylko Cierzniak z Mączyńskim będą wzmocnieniami.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 19.09.2015 o godz. 22:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#56
|
|
KOALIK - dodaj ze kaziu ma CHYBA najslabszy sklad w erze Cupialowskiej - za to co sie dzieje rozliczajcie zarzad przydupasow Cupiala co go doja i za jego plecami kosztem Wisly kreca swoje waly i Jego samego ......Kazek to odpowiednia osoba na dzisiejsza zniszczona Wisle ....Moskal Kazimierz .......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#57
|
|
Dzisiaj ladnie pojechalismy z tym Bielskiem! To rewanz za te wszystkie nieudane potyczki z nimi. Za odpadniecie w Pucharze Polski w 2011. Wkoncu zlalismy ta wioche!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#58
|
|
Boze ...ale to sie fajnie ogladało
![]() te akcje,pochwaly komentatorów,chcialo by sie takich meczy wiecej ... Dzis brawa dla kazdego pikarza,moze po Lecznej powiedzeli sobie kilka mocnych słow,chwycili sie za jaja i sa efekty. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#59
|
|
Ty uznasz? a h... to kogo obchodzi co uznasz. Nie masz zielonego pojęcia o grze co udowodniły Twoje wywody po poprzednich meczach i ten powyższy również. Za cienki jesteś bolek żeby Moskala oceniać i tyle. Moskal ze zbieraniny darmowych piłkarzy zrobił zespół w 8 kolejek, ale kanapowy spec uzna że na trenera się jednak nie nadaje. Czy można napisać coś głupszego?
![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#60
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|