The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2015, 19:43
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zwalniac trenera bo pseudogwiazdor z jakiejs arabskiej ligi podal z karnego do bramkarza ?
Przynajmniej na nasza gre da sie jakos patrzec, wszystkie mecze na Reymonta sa ciekawe - mi to wystarcza.
Cos podejrzewam, ze jakby Moskal odszedl to pewnie szybko za nim zatesknimy.
Przyjdzie nowy trener, namiesza z taktyka, gra siadzie, a wyniki na pewno nie beda lepsze bo nasz sklad po
prostu jest na srodek tabeli i tyle.
Ale przecież Moskal już odchodził i przyszedł Probierz motywator, a potem Smuda cudotwórca i co? Gówno za przeproszeniem. Tylko jak oni dostawali po pięć meczy z rzędu w cyce to nikt nie miał pretensji, nie było przypieprzających się dzisiaj do Moskala. Bardzo to dziwne. Widocznie swój chłop na stanowisku trenera bardzo niektórych uwiera, bo oni do k... nędzy byliby lepsi. Co taki Moskal ma dostawać szansę, wypieprzyć go po kilku meczach i .... co będzie dalej, ważne żeby Moskal wyleciał bo to średni trener. Probierz to był nie średni trener, a Smuda to już kot. Teraz MIchniewicz albo Tarasiewicz byłby lepszy tylko trzeba by im dać czas... Moskal czasu nie potrzebuje bo od razu wiadomo że to średni trener. Po Śląsku nikt średniej punktów nie wyliczał, teraz już będą o średniej pieprzyć.


Przegrywaliśmy po frajerskiej bramce jeden zero do przerwy. Po przerwie powinniśmy strzelić co najmniej 3 bramki, Powinniśmy bo był karny i po setce Gueriera i Jankowskiego, to nie były okazje TO BYŁY PATELNIE 200% sytuacje. Nie wpadło bo mamy drewnianych piłkarzy i trener powinien być doceniony że takie drewniaki starając się grać to co trener zaplanował stwarzają sytuacje. To jest zasługa trenera, a fakt, że taki Jankowski czy Guerier nie potrafi kopnąć do pustej bramki z 5 metrów tylko trafia w bramkarza stojącego na linii to nie wina trenera.
Hej Nasz TS !!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:23.