siedzenaganku2 napisał(a):

|
ja nie wiem skad ta krytyka na dla Popovicia, dla mnie jak on wchodzi z lawki to gra zawsze bardzo ciekawie, duzo celnych, ciekawych podan, wiecej minut powinien dostawac, albo w ogole od poczatku meczu grac
|
Celnych? Mam nadzieje, że napisałeś to ironicznie

Gość niestety nie pasuje do gry ze sporą ilością szybkich podań. Cywka jak narazie to największy niewypał transferowy od lat. Ne pokazał jeszcze kompletnie nic poza tym wczorajszym prezentem.
Priorytetem zarządu musi być sprowadzenie napastnika. Może i Brożek już nie jest tak bramkostrzelny, ale bez niego wygląda to jeszcze gorzej. Więc musimy mieć kogoś "na zapas".