
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami? | |||
| TAK |
|
45 | 75,00% |
| NIE |
|
15 | 25,00% |
| Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#13
|
|
Po tym meczu naszla mnie taka refleksja a zarazem pytanie. Jakim cudem pilkarze w naszej lidze zarabiaja tak duzo pieniedzy? Nie mowie tylko o tym meczu chociaz od tego powinienem zaczac bo to co sie dzialo w pierwszej czesci to pilka podworkowa. Szybkosc akcji, ilosc strat wola o pomstwe do nieba. Co do samej Wisly wynik zasluzony czy nie przegralismy frajersko. Tyle niewykorzystanych sytuacji nie swiadczy o pechu a umiejetnosciach. Po popisach takiego Cywki w normalnym klubie trafil by do rezerw ale w Wisle nie trafi bo kadre mamy tak liczna, ze szkoda slow. Dlugoletnie niszczenie tego klubu sprawilo, ze mamy co mamy. Ciezko patrzec w przyszlosc. Tyle sie mowi o potencjale tego zespolu a ja mysle, ze jestesmy mniej wiecej w tym miejcu na ktore nas obecnie stac.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|