
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami? | |||
| TAK |
|
45 | 75,00% |
| NIE |
|
15 | 25,00% |
| Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#1
|
|
Jak Cię Kazek broniłem i bronić będę (bo Wisły nie stać na kombinowanie z kolejnym trenerem), tak ....a nie rozumiem tej zachowawczości i obawy z wprowadzaniem młodych i stawianiem na partaczy pokroju Cywki czy Crivelllaro!! Przecież to co zrobił dzisiaj Cywka, to piłkarski kryminał! Nie dość, że facet gra do tyłu to jeszcze zagrywa do przeciwnika. Za coś takiego do końca rundy nie powinien murawy powąchać. O Crivellaro to już mi się nawet pisać nie chce...
Ja doprawdy nie dziwię się już, że tacy nasi młodzi i perspektywiczni zawodnicy, jak Przemek Lech, Tomek Zając czy Dominik Kościelniak stąd uciekli, skoro takie leszcze jak Cywka czy Crivellaro mają pewne wejście, bo ....a jakiś menago ich zaproponował. Opamiętajcie się do cholery! Z taką polityką Klub daleko nie zajdzie. Będzie wychowywał zawodników, z których inni będą korzystać, a my wciąż będziemy oglądać fajfocle jakichś leszczy .... wie skąd i przez kogo sprowadzonych! Doprawdy mniej by mnie ten mecz przegrany i punkty stracone bolały, gdyby błędy popełnili Kuczak, Marszalik czy Żemło, bo wiem że Oni by się na tych błędach chociaż coś uczyli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#2
|
|
Megawstyd i megafrajestwo.
Ani przez moment nie było widać woli walki i zwycięstwa. Wychodzimy na ogórków do trzeciej potęgi ustawieni defensywnie i gramy na stojąco z nonszalanckim uśmiechem na ustach. Ukoronowaniem fantastyczna asysta Cywki. Potem zero sportowej złości, większej dozy ambicji, nic... Gra na stojaka i dzida do przodu. Za rozgrywanie ofensywy bierze się Głowacki... Bardziej debilnego karnego w życiu nie widziałem. Mógł strzelić pięć metrów nad bramka, ale przynajmniej jakaś petarda... Mecz był do wygrania,ale trzeba było biegać od początku spotkania.. Nie mogę zrozumieć jak można było rozegrać dobre spotkanie a potem takie dno. O Cywce, Crivelaro i innych się nie wypowiadam. Leżących i zagrzebanych w mule się nie kopie. Dzisiejsze wejściówki bez wyjątku powinny być w płacone na "Wisła to nasza historia". Lubie Kazia ale kredyt się wyczerpuje. Coś jest nie tak z ustawieniem drużyny, skoro któryś z kolei mecz wychodzimy na stojaka... |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|