The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami?
TAK 45 75,00%
NIE 15 25,00%
Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.09.2015, 18:40
Zamienił stryjek tępą siekierkę na cieniutki kijek. Skrótów ze spotkania nie trzeba robić, ten karny mówi więcej niż 1000 słów.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.09.2015, 18:58
Cytat:
Krótko: Nie wina Moskala, że ma piłkarzy debili. To, co zrobił Crivelaro, to kryminał... Coś tak głupiego, że aż trudno opisać to słowami.
A piłkarzy do karnych to na forum wyznaczalismy ?
Było, że bez porażki, że trudny terminarz na poczatku..

Fakty sa takie: 0, słownie zero zwycięstw na wyjeździe za Moskala
11 miejsce w tabeli
za tydzień zmiana trenera, a Kaziu super facet ale trenować to może drużyne gwiazd 10 października a nie klub w Ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 14.09.2015 o godz. 19:00.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.09.2015, 19:06
Jak Cię Kazek broniłem i bronić będę (bo Wisły nie stać na kombinowanie z kolejnym trenerem), tak ....a nie rozumiem tej zachowawczości i obawy z wprowadzaniem młodych i stawianiem na partaczy pokroju Cywki czy Crivelllaro!! Przecież to co zrobił dzisiaj Cywka, to piłkarski kryminał! Nie dość, że facet gra do tyłu to jeszcze zagrywa do przeciwnika. Za coś takiego do końca rundy nie powinien murawy powąchać. O Crivellaro to już mi się nawet pisać nie chce...
Ja doprawdy nie dziwię się już, że tacy nasi młodzi i perspektywiczni zawodnicy, jak Przemek Lech, Tomek Zając czy Dominik Kościelniak stąd uciekli, skoro takie leszcze jak Cywka czy Crivellaro mają pewne wejście, bo ....a jakiś menago ich zaproponował. Opamiętajcie się do cholery! Z taką polityką Klub daleko nie zajdzie. Będzie wychowywał zawodników, z których inni będą korzystać, a my wciąż będziemy oglądać fajfocle jakichś leszczy .... wie skąd i przez kogo sprowadzonych! Doprawdy mniej by mnie ten mecz przegrany i punkty stracone bolały, gdyby błędy popełnili Kuczak, Marszalik czy Żemło, bo wiem że Oni by się na tych błędach chociaż coś uczyli.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.09.2015, 19:34
Megawstyd i megafrajestwo.

Ani przez moment nie było widać woli walki i zwycięstwa. Wychodzimy na ogórków do trzeciej potęgi ustawieni defensywnie i gramy na stojąco z nonszalanckim uśmiechem na ustach. Ukoronowaniem fantastyczna asysta Cywki.

Potem zero sportowej złości, większej dozy ambicji, nic...
Gra na stojaka i dzida do przodu. Za rozgrywanie ofensywy bierze się Głowacki...
Bardziej debilnego karnego w życiu nie widziałem. Mógł strzelić pięć metrów nad bramka, ale przynajmniej jakaś petarda...

Mecz był do wygrania,ale trzeba było biegać od początku spotkania.. Nie mogę zrozumieć jak można było rozegrać dobre spotkanie a potem takie dno.

O Cywce, Crivelaro i innych się nie wypowiadam. Leżących i zagrzebanych w mule się nie kopie.

Dzisiejsze wejściówki bez wyjątku powinny być w płacone na "Wisła to nasza historia".

Lubie Kazia ale kredyt się wyczerpuje. Coś jest nie tak z ustawieniem drużyny, skoro któryś z kolei mecz wychodzimy na stojaka...
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.09.2015, 19:12
Dodam jeszcze tylko, że Kazek na Ciebie też Ktoś kiedyś postawił. Wchodziłeś do I drużyny, jak miałeś 18 lat, więc do cholery daj też innym szansę!
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.09.2015, 19:13
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze tylko, że Kazek na Ciebie też Ktoś kiedyś postawił. Wchodziłeś do I drużyny, jak miałeś 18 lat, więc do cholery daj też innym szansę!
Przecież na Uryge mocno stawia podoba Ci sie to ?

Bo np moim zdaniem ten piłkarz nic nie daje trochę poprzeszkadza i nic nie zagra do przodu .
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.09.2015, 19:18
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Przecież na Uryge mocno stawia podoba Ci sie to ?
Pewnie, że tak. Zdecydowanie wolę Urygę niż Cywkę czy Latynosa! Chyba mi nie napiszesz, że Uryga dzisiaj grał źle? Kiedyś do drużyny wchodził młody Grzesiek Lewandowski. Pierwsze jego mecze to bodaj dwie bramki samobójcze, później był ostoją defensywy.
Jeśli chodzi o Urygę -> Chłopak (choć już nie jest taki młody) jest dobry w destrukcji (dzisiaj jeden błąd popełnił) średni w ofensywie (nad tym musi pracować), ale z pewnością jest bardziej perspektywiczny od Cywki.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 14.09.2015 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 14.09.2015, 19:25
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, że tak. Zdecydowanie wolę Urygę niż Cywkę czy Latynosa! Chyba mi nie napiszesz, że Uryga dzisiaj grał źle? Kiedyś do drużyny wchodził młody Grzesiek Lewandowski. Pierwsze jego mecze to bodaj dwie bramki samobójcze, później był ostoją defensywy.
Jeśli chodzi o Urygę -> Chłopak (choć już nie jest taki młody) jest dobry w destrukcji (dzisiaj jeden błąd popełnił) średni w ofensywie (nad tym musi pracować), ale z pewnością jest bardziej perspektywiczny od Cywki.
Uryga to prawie takiego samego farfocla walna jak Cywka porównaj sobie grę prowadzenie rozegranie piłki Urygi i tak krytykowanego tu Popovica.

Oczywiście nie twierdze ze Uryga nie ma talentu i ze nie miał dobrych spotkań ale na ten moment to sobie Moskal krzywdę robi promując młodego.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 14.09.2015 o godz. 19:28.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.09.2015, 19:37
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Uryga to prawie takiego samego farfocla walna jak Cywka porównaj sobie grę prowadzenie rozegranie piłki Urygi i tak krytykowanego tu Popovica.

Oczywiście nie twierdze ze Uryga nie ma talentu i ze nie miał dobrych spotkań ale na ten moment to sobie Moskal krzywdę robi promując młodego.
Jeśli młody nie będzie grał to .... będzie z jego talentu. Gra, gra, jeszcze raz gra... tylko praktyka czyni mistrza. Co zresztą widać na przykładzie Mąki. Do dziś pamiętam jak na Niego wszyscy wrzucali i klęli, jak wchodził do składu, że "nic z niego nie będzie"... a jednak Chłopak poszedł do Górnika gdzie na Niego Nawałka postawił i... kuźwa jest chyba w tej chwili jednym z lepszych pomocników w tej lidze.
Powtarzam wolę jak będą fajfocle popełniali młodzi niż ci sprowadzeni .... wie przez kogo i po co!
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.09.2015, 19:49
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli młody nie będzie grał to .... będzie z jego talentu. Gra, gra, jeszcze raz gra... tylko praktyka czyni mistrza. Co zresztą widać na przykładzie Mąki. Do dziś pamiętam jak na Niego wszyscy wrzucali i klęli, jak wchodził do składu, że "nic z niego nie będzie"... a jednak Chłopak poszedł do Górnika gdzie na Niego Nawałka postawił i... kuźwa jest chyba w tej chwili jednym z lepszych pomocników w tej lidze.
Powtarzam wolę jak będą fajfocle popełniali młodzi niż ci sprowadzeni .... wie przez kogo i po co!
Ok masz racje teraz to trzeba wytłumaczyć Cupiałowi i kibicom. Nikt nie będzie tu tolerował porażek bo młodzi maja grac.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2015, 19:17
Sonda:
1. Piłkarze chcą pozbyć się Kazka, grają przeciwko niemu, dlaczego?
2. Piłkarze tak jak cała kolejka zagrali u buka, przewidywałem to już wczoraj, świadków mam.
3. Są nieudolni, to kiedy wreszcie posypią się kary finansowe i zesłania do rezerw?

W kilka minut: Guerier obok słupka, Głowacki miast centrować strzelił 100m nad poprzeczką, karny Crivecośtam...
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:10.