
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami? | |||
| TAK |
|
45 | 75,00% |
| NIE |
|
15 | 25,00% |
| Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#1
|
|
Zamienił stryjek tępą siekierkę na cieniutki kijek. Skrótów ze spotkania nie trzeba robić, ten karny mówi więcej niż 1000 słów.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#2
|
|
Cytat:
![]() Było, że bez porażki, że trudny terminarz na poczatku.. Fakty sa takie: 0, słownie zero zwycięstw na wyjeździe za Moskala 11 miejsce w tabeli za tydzień zmiana trenera, a Kaziu super facet ale trenować to może drużyne gwiazd 10 października a nie klub w Ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 14.09.2015 o godz. 19:00.
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#3
|
|
Jak Cię Kazek broniłem i bronić będę (bo Wisły nie stać na kombinowanie z kolejnym trenerem), tak ....a nie rozumiem tej zachowawczości i obawy z wprowadzaniem młodych i stawianiem na partaczy pokroju Cywki czy Crivelllaro!! Przecież to co zrobił dzisiaj Cywka, to piłkarski kryminał! Nie dość, że facet gra do tyłu to jeszcze zagrywa do przeciwnika. Za coś takiego do końca rundy nie powinien murawy powąchać. O Crivellaro to już mi się nawet pisać nie chce...
Ja doprawdy nie dziwię się już, że tacy nasi młodzi i perspektywiczni zawodnicy, jak Przemek Lech, Tomek Zając czy Dominik Kościelniak stąd uciekli, skoro takie leszcze jak Cywka czy Crivellaro mają pewne wejście, bo ....a jakiś menago ich zaproponował. Opamiętajcie się do cholery! Z taką polityką Klub daleko nie zajdzie. Będzie wychowywał zawodników, z których inni będą korzystać, a my wciąż będziemy oglądać fajfocle jakichś leszczy .... wie skąd i przez kogo sprowadzonych! Doprawdy mniej by mnie ten mecz przegrany i punkty stracone bolały, gdyby błędy popełnili Kuczak, Marszalik czy Żemło, bo wiem że Oni by się na tych błędach chociaż coś uczyli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#4
|
|
Megawstyd i megafrajestwo.
Ani przez moment nie było widać woli walki i zwycięstwa. Wychodzimy na ogórków do trzeciej potęgi ustawieni defensywnie i gramy na stojąco z nonszalanckim uśmiechem na ustach. Ukoronowaniem fantastyczna asysta Cywki. Potem zero sportowej złości, większej dozy ambicji, nic... Gra na stojaka i dzida do przodu. Za rozgrywanie ofensywy bierze się Głowacki... Bardziej debilnego karnego w życiu nie widziałem. Mógł strzelić pięć metrów nad bramka, ale przynajmniej jakaś petarda... Mecz był do wygrania,ale trzeba było biegać od początku spotkania.. Nie mogę zrozumieć jak można było rozegrać dobre spotkanie a potem takie dno. O Cywce, Crivelaro i innych się nie wypowiadam. Leżących i zagrzebanych w mule się nie kopie. Dzisiejsze wejściówki bez wyjątku powinny być w płacone na "Wisła to nasza historia". Lubie Kazia ale kredyt się wyczerpuje. Coś jest nie tak z ustawieniem drużyny, skoro któryś z kolei mecz wychodzimy na stojaka... |
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#5
|
|
Dodam jeszcze tylko, że Kazek na Ciebie też Ktoś kiedyś postawił. Wchodziłeś do I drużyny, jak miałeś 18 lat, więc do cholery daj też innym szansę!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#6
|
Bo np moim zdaniem ten piłkarz nic nie daje trochę poprzeszkadza i nic nie zagra do przodu . ![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#7
|
|
Pewnie, że tak. Zdecydowanie wolę Urygę niż Cywkę czy Latynosa! Chyba mi nie napiszesz, że Uryga dzisiaj grał źle? Kiedyś do drużyny wchodził młody Grzesiek Lewandowski. Pierwsze jego mecze to bodaj dwie bramki samobójcze, później był ostoją defensywy.
Jeśli chodzi o Urygę -> Chłopak (choć już nie jest taki młody) jest dobry w destrukcji (dzisiaj jeden błąd popełnił) średni w ofensywie (nad tym musi pracować), ale z pewnością jest bardziej perspektywiczny od Cywki.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 14.09.2015 o godz. 19:21.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#8
|
Oczywiście nie twierdze ze Uryga nie ma talentu i ze nie miał dobrych spotkań ale na ten moment to sobie Moskal krzywdę robi promując młodego.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 14.09.2015 o godz. 19:28.
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#9
|
Powtarzam wolę jak będą fajfocle popełniali młodzi niż ci sprowadzeni .... wie przez kogo i po co! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#10
|
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova
Offline |
#11
|
|
Sonda:
1. Piłkarze chcą pozbyć się Kazka, grają przeciwko niemu, dlaczego? 2. Piłkarze tak jak cała kolejka zagrali u buka, przewidywałem to już wczoraj, świadków mam. 3. Są nieudolni, to kiedy wreszcie posypią się kary finansowe i zesłania do rezerw? W kilka minut: Guerier obok słupka, Głowacki miast centrować strzelił 100m nad poprzeczką, karny Crivecośtam... ![]()
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku -JM---- nieświadomie, albo odruchowo.. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|