The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami?
TAK 45 75,00%
NIE 15 25,00%
Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.09.2015, 22:44
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
prawdziwy "test" dla drużyny. Czy po zwycięstwie ze Śląskiem drużyna zacznie zwyciężać na boiskach rywala czy znów będziemy świadkami remisów /1-1/. Jak dla mnie jest szansa na wskoczenie do pierwszej trójki i zadomowienie się tam. Zobaczymy czy nasi zawodnicy podejdą do tego meczu na 100 procent i czy będziemy świadkami zwycięstwa czy znowu będziemy spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika....

Serce mówi 1-3/0-2
Rozum 1-1/0-0 ;/
Co to za durne pieprzenie? K.... to brak zwycięstwa z automatu ma wywoływać temat zmiany trenera? I takie mądrości wypisujesz przed meczem? I jeszcze "będziemy", sugerujesz, że takich idiotów jest więcej? I jeszcze piszesz że rozum ci podpowiada remis? Czyli w sumie rozum ci mówi żeby po spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika? Odpieprz się od Moskala pojmujesz? Czy potrzebujesz wyraźniej?

Po takich wynikach na bank będziemy grali przeciwko 14 przeciwnikom, czy się uda wygrać to zobaczymy ocenie może podlegać tylko zaangażowanie i styl gry. Niestety nawet 100% zaangażowania i ładny styl to nie zawsze gwarant wygranej. Choć tak być powinno.

Liczę, że wygramy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.09.2015, 00:35
[QUOTE=Drozd;1414117]Co to za durne pieprzenie? K.... to brak zwycięstwa z automatu ma wywoływać temat zmiany trenera? I takie mądrości wypisujesz przed meczem? I jeszcze "będziemy", sugerujesz, że takich idiotów jest więcej? I jeszcze piszesz że rozum ci podpowiada remis? Czyli w sumie rozum ci mówi żeby po spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika? Odpieprz się od Moskala pojmujesz? Czy potrzebujesz wyraźniej?

A nie rozumiesz ze ostatnia wygrana na wyjeździe miała miejsce w Grudniu.... 10 miesięcy temu włącznie. Wiec o to mi może chodzi ze jeżeli drużyna nie potrafi być zmobilizowana na wyjazd do Łęcznej żeby WYGRAĆ to wina gdzie leży? Po stronie jak i Trenera jak i zawodników. Chyba że będziesz zadowolony z remisu ,a za tydzień z Podbeskidziem tez zremisujemy i napiszesz że Bielsko jest w gazie bo ostatnio wygrali z Lechem? ... nie mam nic do Kazika ale wyrażam swoje zdanie. Wymagać trzeba od nich zwycięstwa w tym meczu bo jest okazja wskoczyć na podium i przeskoczyć tyle drużyn. ..
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 13.09.2015 o godz. 00:36.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:34.