
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami? | |||
| TAK |
|
45 | 75,00% |
| NIE |
|
15 | 25,00% |
| Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
Po takich wynikach na bank będziemy grali przeciwko 14 przeciwnikom, czy się uda wygrać to zobaczymy ocenie może podlegać tylko zaangażowanie i styl gry. Niestety nawet 100% zaangażowania i ładny styl to nie zawsze gwarant wygranej. Choć tak być powinno. Liczę, że wygramy... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#2
|
|
[QUOTE=Drozd;1414117]Co to za durne pieprzenie? K.... to brak zwycięstwa z automatu ma wywoływać temat zmiany trenera? I takie mądrości wypisujesz przed meczem? I jeszcze "będziemy", sugerujesz, że takich idiotów jest więcej? I jeszcze piszesz że rozum ci podpowiada remis? Czyli w sumie rozum ci mówi żeby po spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika? Odpieprz się od Moskala pojmujesz? Czy potrzebujesz wyraźniej?
A nie rozumiesz ze ostatnia wygrana na wyjeździe miała miejsce w Grudniu.... 10 miesięcy temu włącznie. Wiec o to mi może chodzi ze jeżeli drużyna nie potrafi być zmobilizowana na wyjazd do Łęcznej żeby WYGRAĆ to wina gdzie leży? Po stronie jak i Trenera jak i zawodników. Chyba że będziesz zadowolony z remisu ,a za tydzień z Podbeskidziem tez zremisujemy i napiszesz że Bielsko jest w gazie bo ostatnio wygrali z Lechem? ... nie mam nic do Kazika ale wyrażam swoje zdanie. Wymagać trzeba od nich zwycięstwa w tym meczu bo jest okazja wskoczyć na podium i przeskoczyć tyle drużyn. .. Powód: lit
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 13.09.2015 o godz. 00:36.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|