
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Spotkanie dwóch,kalekich dziś, ekip.Co to za tempo było w 1 połowie?temperatury już są przecież przyzwoite. Nie potrafię pojąć jak Brożek może tak tragicznie grać. Ma klarowne sytuacje,które taki weteran powinien wykorzystywać,a nie,że piłka elegancko mu spadnie pod stopę w polu karnym,a on nawet nie oddaje strzału...
Crivellaro z kolei roztrzepany z tymi podaniami w środku po których są straty. Co zaś się tyczy Mączyńskiego....te jego strzały z dystansu były dziś katastrofalne. On tak zawsze ma? Brawa dla Radka..znów.
Ostatnio edytowane przez Babba : 21.08.2015 o godz. 23:13.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|