
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#11
|
|
Tępy sędzia pilnował wyniku bo dla ległej oczywiście remis był najkorzystniejszy. Gwizdał faule Wisły z dupy i wykartkował obie drużyny (8 kartek a mecz raczej nie był brutalny). Generalnie warszawiak spełnił plan perfekcyjnie.
Z gry Lechia trochę lepsza piłkarsko, szczególnie w ofensywie bardziej ogarnięta ale remis raczej sprawiedliwy. Niestety ale z takim napadziorem jak Brożek ciężko będzie wygrać jakikolwiek mecz. A Jankesowi takich prezentów szybko nie będą znowu rozdawać. Ba, nie liczyłbym na takie prezenty od następnej kolejki. ps: jak jak qrva tej warszafki nienawidzę... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|