The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2015, 09:02
Zaczęło się. Wylewanie płaczów o odpuszczeniu PP. Dla porządku, zagrało 5 zawodników z podstawowego składu z meczu z Legią - Jović, Burliga, Boguski, Crivellaro i Uryga, a zagrałoby pewnie 6, gdyby Rysiek nie miał urazu. Do tego zmiennicy z tego meczu, czyli Popovic, Cywka i Jankowski. Zupełnie nowi to Czekaj, Kujawa i Buchalik - dla porządku, nasz podstawowy bramkarz z poprzedniego sezonu i który gdyby nie kontuzja (o łaskawy losie ) byłby dalej pierwszym bramkarzem.
Więc gadanie o rezerwowym składzie i odpuszczeniu przez trenera to zwykłe p....lenie. Dlaczego bronił Buchalik? W większości klubów drugi bramkarz broni w pucharach bo gdzieś się musi ogrywać, a nie tylko siedzieć na ławce. I nie gadajcie i bronieniu w trzeciej lidze bo to nie ten sam poziom. W takich meczach sprawdza się zmienników, ale jestem pewien, że na środku obrony miał zagrać Rysiek z Kujawą bądź Czekajem, a nie Ci dwaj razem. Nie chcę wiedzieć co by było, gdyby Guzmicsowi pogłebił się uraz i nie mógł zagrać z Lechią. Toż to byłby dopiero lament.
Co do meczu, pierwsza połowa - katastrofa. W drugiej dużo lepiej, zwłaszcza po zmianach. Tylko ktoś o złej woli nie widział, że od 60 minuty Ruch praktycznie nie wychodził z połowy, a my mieliśmy naprawdę dużo dobrych sytuacji. Można się było przekonać jak wygląda Wisła bez Brożka. Do jego wejścia praktycznie bez zagrożenia, później, dzięki niemu i Mączyńskiemu gra się odmieniła.
Aha. Na plus Marszalik. Fajnie chłopak wyglądał i grał bez kompleksów. Szkoda, że nie strzelił na 1-1. Jakież inne nastroje byłyby na forum....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:36.