
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#11
|
|
ludzie czego Wy oczekujecie? tym meczem Kazek pokazał Wam jak jesteśmy słabi kadrowo! niby to najkrótsza droga do LE, ale jak niby mamy zdobyć PP i walczyć w lidze, skoro NIE MAMY w ogóle zmienników. Zmienił się "tylko" środek obrony, bramkarz i napastnik, i to "tylko" wystarczyło aby ligowy średniak nas jechał jak tylko chciał... smutne, ale to nie jest wina Moskala że mamy skład taki jak mamy... Następny mecz w PP byłby z Lechem, i co znowu Moskal miałby grac żelazną 11, bo każda zmiana to de facto osłabienie zespołu? Musicie pogodzić się z tym że jeśli słaby Ruch nas pojechał, to nie zasługiwaliśmy na PP... ale w tym nie ma winy Moskala, gra tym co ma, a jak widzieliście, mamy niewiele. Oby kontuzje nas omijały
![]() ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|