Patrvk napisał(a):

Wisła odpuści puchary bo jak przegrają mecz w PP to odpadają a jak przegrają mecz w lidze to tylko strata 3 pkt-ów a nie będą ryzykować żeby ktoś doznał kontuzji.
A po drugie jakoś nie widzę żeby Wiśle zależało na LE
|
Pieprzysz jak poparzony.
Po pierwsze, Moskal to nie Smuda, który co chwila pieprzył o wąskiej kadrze. Po drugie, uczmy się na doświadczeniach poprzedniego sezonu - odpuszczenie pucharu przełożyło się na morale i słabsze wyniki w lidze. Po trzecie myślę, że po latach posuchy będzie w klubie małe ciśnienie na trofeum, a Puchar Polski jest mimo wszystko łatwiejszy do zdobycia niż MP.