
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Jak my jesteśmy w kryzysie i zgrywamy nowy skład a Legia ma zniszczyć ( po raz kolejny ))) tą ligę to ja zaczynam się obawiać, że na końcu sezonu znów odwalimy szopkę i olejemy ostatnie kolejki. No chyba, że nastąpiła zmiana planów i jednak chcemy tych pucharów.
Wynik sprawiedliwy, głównie za sprawą parodystów z Legii. Sędzia im ze trzy okazje wykłada a tu dupa. Rzeźniczak powinien wylecieć bo owszem w drugiej sytuacji z ręką miał ją przy ciele ale tak się wychylił, że miał szczęście i mu nic w kręgosłupie nie .......nęło. Cierzniak potwierdził, że jednak potrafi bronić. Może nie wyciągał czegoś specjalnego ale jakoś kolejny raz dziwnie się czułem nie srając po gaciach przy byle jakim dośrodkowaniu w nasze pole karne. Fajny ten początek ligi - dwa teoretycznie najtrudniejsze mecze za nami i 4 punkty. Oby tylko ze słabszymi grali tak samo. PS O karnego do Boguskiego mam najmniejsze pretensje - kto do ....y nędzy go do niego wyznaczył? Inna sprawa, że skąd wiemy co by było gdybyśmy go jednak strzelili? Tak miało być )))
Ostatnio edytowane przez rafkur : 09.08.2015 o godz. 19:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|