The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 23.07.2015, 22:40
fialo napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę dziwi mnie moda na głaskanie tych kopaczy.
odróżniasz głaskanie od zwykłego szacunku? czy jeśli nie obrażam, nie wyzywam naszych kopaczy to od razu ich ubóstwiam?

Gdybyś chociaż używał merytorycznej krytyki, ale oczywiście lepiej zwyzywać kogoś od paralityków czy partaczy.

słońce, świeci nad nami (..)

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jesteś kibicem Wisły Kraków, powinieneś szanowac każdego jej piłkarza. Każdego z nich traktować jak brata. Ach, zapomniałem, że dzisiejsza młodzież nie zna pojęcia szacunek.
Amen
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 23.07.2015, 22:41
Dziekuje, ze mnie "odmladzasz". W takim razie szanuj sobie Boguskiego, Jankowskiego, Buchalika, Burlige, Donalda, a ja bede sobie szanowal Glowackiego, Sobola, Moskala, Reymana i inne zasluzone dla tego klubu osoby, ktore na ten szacunek zapracowaly na boisku jak i poza nim, ok?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 23.07.2015 o godz. 22:41.
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 23.07.2015, 22:44
A dlaczego niby mam go szanować? Wisła to dla mnie przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą na trybunach i którzy poświęcają dla niej swój czas i pieniądze i niejednokrotnie zdrowie. A nie kopacze urodzeni kilometry stąd, dla których to po prostu kolejne miejsce pracy, miejsce gdzie za marne kopanie piłki dostają niewspółmierne duże pieniądze. Od kopacza przede wszystkim należy wymagać, a nie głaskać go po jajach. Być piłkarzem u nas to zajebista robota, chuja od siebie dajesz, ale jesteś świętą krową bo jesteś "piłkarzem", więc należy ci się szacunek za sam fakt bycia "piłkarzem". Cudzysłów tu jest nieprzypadkowy, bynajmniej.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 23.07.2015, 23:00
Dupcy wam się w głowach już od tych upałów, albo za długo na forum siedzicie. Kto by pomyślał, że kibicom Wisły trzeba tłumaczyć dlaczego nie można obrażać piłkarzy Wisły (dopóki nie odwalą jakiegoś numeru).

Jak coś pójdzie nie tak i będziemy grali np. w okręgówce, to też będziecie jechać piłkarzy, że nie umieją grać jak czołówka ligi?

Moja rada - idą derby, ukierunkujcie nadmiar energii w ich stronę.
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 23.07.2015, 23:03
mam nadzieje ze Kazek wystawi na def pomocnikach Maczynskiego i Cywke - a nie Uryge
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 23.07.2015, 23:21
Jutro będzie "garbata dola".

Pierwszy mecz mamy za sobą, nieudany zresztą ale przykład Legii pokazuje że można mieć pierwszy mecz tragiczny a następne dwa zagrać bardzo dobrze. Oby tak było z nami. Będzie dużo walk jak zawsze więc na styl nie ma co patrzeć. Liczą się tylko 3 pkt.

I trochę WIARY co niektórzy. Najgorzej to mecz przegrać już w szatni. A piłkarzy tej Wisły trzeba szanować bo nie widać by odwalali jakąś maniane, czasami braki umiejętnośći i chłodnej głowy, bo o braku walki powiedzieć nie można. Więc jak dają z siebie wszystko to ich trzeba wspierać, szczególnie że klub wychodzi po dołku na prostą.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 24.07.2015, 08:16
[QUOTE=FraMat;1408559]Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.

heh z tego co pamietam to doceniany był ,a nawet wyceniany....
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 24.07.2015, 09:05
Tylko zwycięstwo na derbach tylko zwycięstwo !!!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.07.2015, 09:09
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Jakim k... faworytem ?
Chociazby u bukow i pod tym wzgledem pisałem bo w samych derbach słowo "faworyt" akurat ma małe znaczenie.
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.07.2015, 09:27
Derby to derby i nie chcę powtórki z ubiegłego roku. Trzeba grać i zapierdalać przez 95 minut, anie przez 30 a resztę stać na boisku. Być może na przekór wszystkim ale ja postawiłbym w tym meczu na Boguskiego i Jankowskiego, w środku zaś Crivellaro za Brożkiem, Cywka na "8" i Mączyński na "6". Jankowski gra naprawdę nieźle, a Boguś na pewno będzie zapieprzał. Przypuścić na nich totalny atak i zastosować pełen pressing i wygrana jest Nasza ------->>> Jazda, Jazda Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 24.07.2015, 09:34
O tym pisałem wczoraj - jak odpowiednio wykorzystamy Bogusia i Jankesa jest duża szansa, że osiągniemy korzystny rezultat.



Formacja oparta na 2 trójkątach - w środkowej strefie i w napadzie. Boczni obrońcy wysunięci podłączający się do akcji na zasadzie fałszywych skrzydłowych. Zagęszczamy środek pola. Cywka i Mąka jako DP, choć ten pierwszy miałby zadania ofensywne wspierając Popovicia. Brożek w przodzie nie jest osamotniony. Skoro Boguski jest od brudnej roboty, niech ją robi w przodzie zwalniając miejsce. Przy dośrodkowaniach z prawej czy lewej strony jest albo Brożek, albo jak piłka przejdzie dalej obronę jest Boguski/Jankes.

W razie chujni z grzybnią do zmiany Popovic, wprowadzić Crivellaro.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 24.07.2015 o godz. 10:19.
Anty PO-PiS!!!
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 24.07.2015, 10:33
W jakich strojach dziś gramy? Ma ktoś jakieś info?
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 24.07.2015, 10:39
Niebieskie, jak zwykle na "wyjeździe" na kałuże.
Anty PO-PiS!!!
pax97
Junior Member
 
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 24.07.2015, 11:04
Wygramy. Przeczuwam że będzie 2:0 Zieliński jeszcze nie przegrał wiec pierwsza porażka będzie bardzo bolesna.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 24.07.2015, 11:07
Lepiej, żeby nowi piłkarze zdawali sobie sprawę z wagi tego spotkania.

Wykorzystać swoje szanse, nie dać się ponieść emocjom.
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 24.07.2015, 11:10
Mam nadzieję, że Brozio i Głowa staną na wysokości zadania i poprowadzą armię najemników do zwycięstwa. Niech wytłumaczą szczęśliwej kompaniji ile znaczą dla nas derby, że to nie jest tylko mecz typu " dobrze że się wyzerowaliśmy".

Zróbcie zbiorowy gang-bang na tej pasiastej dziwce!
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 24.07.2015, 14:25
Kadra na dziś:

Bramkarze:

Cierzniak
Zając

Obrońcy:

Żemło
Guzmics
Głowacki
Burliga
Jović
Sadlok
Kujawa

Pomocnicy:

Cywka
Crivellaro
Mączyński
Popovič
Boguski
Uryga
Kuczak
Jankowski

Napastnik:

Brożek
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.07.2015, 16:44
Przed meczem, to w ciemno można stawiać, że stracimy bramkę, bo gra obronna za Moskala(i ogólnie "klasa" obrony), to wesoła twórczość. Dzisiaj pewno będzie podobnie, ale obyśmy strzelili więcej. Pan ("Nic nowego tutaj nie wymyślę")Kazimierz nie nastraja mimo wszystko optymistycznie.
Powód: Jedno zdanie.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.07.2015 o godz. 16:49.
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 24.07.2015, 17:11
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Kadra na dziś:

Obrońcy:

Żemło
Guzmics
Głowacki
Burliga
Jović
Sadlok
Kujawa
eMCze znowu kontuzja?
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 24.07.2015, 17:15
Poprostu Kujawa i Zemlo sa lepsi
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 24.07.2015, 18:29
No Kaziu naprawdę nie lubi ryzyka...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.07.2015, 18:38
skład dobry, ale zrobiłbym jedną zmianę, za Uryge powinien wskoczyć Crivellaro


dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 24.07.2015, 18:40
Nie szanować piłkarzy z powodu tego, że nie posiadają umiejętności Ronaldo czy Messiego ? Dobre.

fialo napisał(a):Wyświetl post
Problemy finansowe spowodowały, że piłkarzy z charakterem jacy tu byli jeszcze kilka lat temu wymieniliśmy na bezpłciowych przecietniaków. Ja się z tym pogodziłem. Śmieszą mnie tylko ludzie, którzy widzą w tych kopaczach jakieś nadzwyczajne cechy (ten gra świetnie tyłem do bramki, ten jest silny i wysoko skacze ). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu (piłkarskim, oczywiście).
A kim Wisła ma grać ? Jak na obecnie problemy finansowe to i tak dysponujemy dobrą kadrą nieodstającą dużo od czołówki, nawet jesteśmy w tej czołówce.
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 24.07.2015, 18:58
Z tym charakterem to poza Sobolem, Głową czy Kosowskim znowu za wielu nie było.
Conajwyżej z większymi umiejętnościami - tu się zgodzę.
My zawsze mieliśmy pecha do właśnie chimerycznych gości ze słabą psychą.

Skład oceniam.... defensywnie.
Chociaż tyle, że Boguski gra za Burego. Wolałbym za Jovicia, ale przynajmniej to jedno skrzydło powinno funkcjonować jakoś w miarę.
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 24.07.2015, 21:25
Pytanie za 100 pktów.

Czy "piłkarze" do których wymagacie tak bardzo szacunku walczyli dziś o zwycięstwo? Czy z pełną determinacją chcieli wygrać najważniejszy mecz sezonu? Czy Cierzniak gral na czas w 65 minucie? No właśnie.
Ostatnio edytowane przez fialo : 24.07.2015 o godz. 21:32.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 24.07.2015, 21:25
Ile tych remisow ....a?
Zakonni jak najbardziej do pokonania...
Sedzia bardzo slaby...
To tak na szybko...
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 24.07.2015, 21:25
przetrwaliśmy.

Jović i Brożek dziś najlepsi od nas. Po zejściu Pawła w ogóle nie stworzyliśmy zagrożenia

Ogólnie nuda.


Swoją drogą, jak Cracovia za Zielińskiego może tak dobre wyniki notować grając taki piach?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 24.07.2015, 21:26
A tak sie odgrazali, ze Nas rozjebia 1-0
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 24.07.2015, 21:26
Kaziu Moskal nie wygrał meczu - po prostu niespodzianka stulecia.

A Boguski ma mniej więcej tyle wspólnego z piłkarzem, co Grodzka z kobietą.
8samuraj
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 24.07.2015, 21:27
Oprawa śmiechu warta http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:04.